Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs z Vaderem: wygraj Tibi et Igni!

Konkurs z Vaderem: wygraj Tibi et Igni!

Dziś w naszym konkursie można wygrać najnowszy album formacji Vader zatytułowany "Tibi et Igni".

Sesja nagraniowa materiału odbyła się między grudniem 2013 a lutym 2014 w Hertz Studio w Białymstoku, a nad jej prawidłowym przebiegiem czuwali jego właściciele, Wojtek i Sławek Wiesławscy. Za oprawę graficzną albumu odpowiada prawdziwa legenda wśród projektantów okładek, Amerykanin Joe Petagno, który pracował dla Pink Floyd, Led Zeppelin i jest też autorem słynnego Snaggletootha, zdobiącego płyty i gadżety legendarnej grupy Motörhead.

"Tibi et Igni" to pierwsza płyta, którą Vader zarejestrował z nowym perkusistą Jamesem Stewartem, który jest w zespole od 2011 roku i parokrotnie objeżdżając z zespołem niemal cały świat, świetnie wpasował się w formację i potwierdził swoje umiejętności.

Jak mówi zespół, "Tibi et Igni" to "nowy rozdział, nowa biblia dla głodnych ekstremalnej masakry i oczekujących kolejnych wyzwań".

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania 4 egzemplarze płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Vader. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (22.07) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

(Bardzo proste) pytanie:

Peter od lat wierny jest instrumentom Ran Guitars. Jak nazywa się model stworzony przez tę firmę specjalnie dla niego?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o model Invader. Płyty otrzymują: Jakub Zygmunt, Kamil Janulewicz, Aleksandra Gołaszewska i Daniel Ignaciuk. Gratulujemy.

Ambitions One Ok Rock

Kiedy wydaje się, że świat zdążył już nasycić się boysbandami, chłopcy z One OK Rock nieugięcie trwają na stanowisku. Czy słusznie?...Gramy dalej

5 /10
Big Fun Trio Elvin Bishop

Czterdzieści minut znakomitej rozrywki spod znaku klasycznego bluesa zaserwował Elvin Bishop na najnowszym albumie "Big Fun Trio".

Gramy dalej

7 /10
Warbringer ocena 9
Woe To The Vanquished
Gatunek: Thrash metal
Hard Truth
Gatunek: Blues rock
Immolation ocena 8
Atonement
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31