Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs z Vaderem: wygraj Tibi et Igni!

Konkurs z Vaderem: wygraj Tibi et Igni!

Dziś w naszym konkursie można wygrać najnowszy album formacji Vader zatytułowany "Tibi et Igni".

Sesja nagraniowa materiału odbyła się między grudniem 2013 a lutym 2014 w Hertz Studio w Białymstoku, a nad jej prawidłowym przebiegiem czuwali jego właściciele, Wojtek i Sławek Wiesławscy. Za oprawę graficzną albumu odpowiada prawdziwa legenda wśród projektantów okładek, Amerykanin Joe Petagno, który pracował dla Pink Floyd, Led Zeppelin i jest też autorem słynnego Snaggletootha, zdobiącego płyty i gadżety legendarnej grupy Motörhead.

"Tibi et Igni" to pierwsza płyta, którą Vader zarejestrował z nowym perkusistą Jamesem Stewartem, który jest w zespole od 2011 roku i parokrotnie objeżdżając z zespołem niemal cały świat, świetnie wpasował się w formację i potwierdził swoje umiejętności.

Jak mówi zespół, "Tibi et Igni" to "nowy rozdział, nowa biblia dla głodnych ekstremalnej masakry i oczekujących kolejnych wyzwań".

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania 4 egzemplarze płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Vader. Odpowiedzi można przesyłać do wtorku (22.07) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

(Bardzo proste) pytanie:

Peter od lat wierny jest instrumentom Ran Guitars. Jak nazywa się model stworzony przez tę firmę specjalnie dla niego?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o model Invader. Płyty otrzymują: Jakub Zygmunt, Kamil Janulewicz, Aleksandra Gołaszewska i Daniel Ignaciuk. Gratulujemy.

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30