Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / U2 udostępnia album za darmo

U2 udostępnia album za darmo

U2 przygotował dla swoich fanów prawdziwą niespodziankę i udostępnił najnowszy album "Songs of Innocence" za darmo w serwisie iTunes.

Wcześniejsze informacje o pierwszym od pięciu lat albumie Irlandczyków zawierały przede wszystkim spekulacje. Zespołowi udało się utrzymać szczegóły w tajemnicy aż do wczoraj, kiedy zapowiedziano, że "Songs of Innocence" będzie dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników kont na iTunes w 119 krajach. Fizyczne egzemplarze trzynastego krążka w karierze U2 trafią do sklepów 14 października nakładem Interscope Records.

"Od samego początku chcieliśmy dotrzeć z muzyką U2 do jak najszerszego grona słuchaczy - w końcu nawiązuje do tego nasza nazwa. Dlatego dziś wydarzyło się dla nas coś bardzo ważnego, najbardziej osobisty album, jaki kiedykolwiek napisaliśmy będzie dostępny dla 500 milionów osób jedynie za naciśnięciem klawisza. Gdyby tylko komponowanie było takie proste" - skomentował Bono.

Na "Songs of Innocence" znalazło się 11 utworów. Wersja deluxe zostanie wzbogacona o akustyczne wersje niektórych kompozycji z płyty i dodatkowe kawałki.

Wszyscy, którzy jeszcze nie posiadają konta na iTunes również otrzymają dostęp do "Songs of Innocence", jeśli tylko zarejestrują się w serwisie w ciągu najbliższych pięciu tygodni.

Lista utworów:

The Miracle (of Joey Ramone)
Every Breaking Wave
California (There Is No End To Love)
Song For Someone
Iris (Hold Me Close)
Volcano
Raised By Wolves
Cedarwood Road
Sleep Like A Baby Tonight
This Is Where You Can Reach Me Now
The Troubles

Bonusy wersji Deluxe:
Lucifer’s Hands
The Crystal Ballroom
The Troubles (Alternative version)
Sleep Like A Baby Tonight (Alternative Perspective Mix by Tchad Blake)

Battles In Flames

Jak dotąd Szwedzi zaliczyli tylko dwie poważne wpadki w karierze, a ich największą wadą nie jest brak pomysłu na same kompozycje, co kwestia brzmienia....Gramy dalej

8 /10
Lou Reed. Zapiski z podziemia Howard Sounes

"Nie ma co wyjaśniać. Jestem tym, kim jestem. Wszystko jest tym, czym jest i pierdolcie się." Tak Lou Reed skomentował pomysł napisania autobiografii....Gramy dalej

8 /10
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Sixx:A.M. ocena 7
Prayers for the Blessed (vol. 2)
Gatunek: Hard rock
Vader ocena 7
The Empire
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31