Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / John Porter ujawnia okładkę płyty Honey Trap

John Porter ujawnia okładkę płyty Honey Trap

Już 6 października na półki sklepowe trafi najnowsze dzieło Johna Portera "Honey Trap". Właśnie poznaliśmy okładkę, która ozdobi to wydawnictwo.

Autorem okładki jest znany amerykański ilustrator Gregory Manchess, laureat wielu nagród przyznawanych przez Society Of Illustrators. Dzieła Manchessa pojawiły się m.in. w takich magazynach jak: Time, Newsweek, Playboy czy The National Geographic, a dla wytwórni Paramount oraz Disneya stworzył wiele plakatów do filmów. Jest również jednym z autorów okładek kultowej serii powieści kryminalnych Hard Case Crime.

Okładka "Honey Trap" idealnie oddaje klimat utworów, jakie znajdą się na płycie. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie - tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, klasycznie rockowej formie. Słychać tu muzyczne korzenie Portera mocno osadzone w latach '60 i '70, aż po jego debiut "Helicopters". Nad produkcją materiału w Yellow Fish Studios we wschodnim Sussex czuwał Phil Brown, mający na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Talk Talk, Led Zeppelin, Traffic, Bob Marley czy Jimi Hendrix.

Album "Honey Trap", który ukaże się nakładem Mystic Production jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu "Back In Town" i jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka.

Lista utworów:
1.  My Dark Places
2. In The Blue Room
3. Honey Trap
4. Light On a Darkened Road
5. Night Smoke
6. Where The Sun Never Shines
7. Black With The Blues
8. Love Didn’t Save You
9. Dreaming Of Drowning
10. No Place To Go
11. Outta My Bed
12. Something New

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31