Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / John Porter ujawnia okładkę płyty Honey Trap

John Porter ujawnia okładkę płyty Honey Trap

Już 6 października na półki sklepowe trafi najnowsze dzieło Johna Portera "Honey Trap". Właśnie poznaliśmy okładkę, która ozdobi to wydawnictwo.

Autorem okładki jest znany amerykański ilustrator Gregory Manchess, laureat wielu nagród przyznawanych przez Society Of Illustrators. Dzieła Manchessa pojawiły się m.in. w takich magazynach jak: Time, Newsweek, Playboy czy The National Geographic, a dla wytwórni Paramount oraz Disneya stworzył wiele plakatów do filmów. Jest również jednym z autorów okładek kultowej serii powieści kryminalnych Hard Case Crime.

Okładka "Honey Trap" idealnie oddaje klimat utworów, jakie znajdą się na płycie. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie - tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, klasycznie rockowej formie. Słychać tu muzyczne korzenie Portera mocno osadzone w latach '60 i '70, aż po jego debiut "Helicopters". Nad produkcją materiału w Yellow Fish Studios we wschodnim Sussex czuwał Phil Brown, mający na swoim koncie współpracę z takimi artystami jak: Talk Talk, Led Zeppelin, Traffic, Bob Marley czy Jimi Hendrix.

Album "Honey Trap", który ukaże się nakładem Mystic Production jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu "Back In Town" i jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka.

Lista utworów:
1.  My Dark Places
2. In The Blue Room
3. Honey Trap
4. Light On a Darkened Road
5. Night Smoke
6. Where The Sun Never Shines
7. Black With The Blues
8. Love Didn’t Save You
9. Dreaming Of Drowning
10. No Place To Go
11. Outta My Bed
12. Something New

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30