Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD Depeche Mode "Live in Berlin". Dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World na dużym ekranie tylko w Multikinie!

Ogromny sukces płyty "Delta Machine" (m.in. najlepiej sprzedająca się zagraniczna płyta roku 2013 w Polsce) doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Depeche Mode wystąpili nad Wisłą w ramach Delta Machine Tour aż dwa razy (w lipcu 2013 na Stadionie Narodowym i lutym 2014 w Łodzi) i oba te wyprzedane koncerty zostawiły niezapomniane wrażenia nie tylko wśród zagorzałych fanów grupy. Poza świetną formą muzyków i solidną setlistą, obejmującą hity z całej kariery grupy, każdy występ odznaczał się niesamowitym klimatem także za sprawą wizualizacji Antonna Corbijna, artysty od lat współpracującego z zespołem. Teraz dzięki wydawnictwu "Live in Berlin" można na stałe zachować te wspomnienia w swojej kolekcji.

Wydanie "Live in Berlin" to box zawierający 2DVD, 2CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD ("Alive In Berlin") to zapis show połączony z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu (w sumie 21 piosenek), a Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty 'Delta Machine' w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu (box), do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Pokaz premierowy "Live in Berlin" będzie można zobaczyć tylko 4 listopada o 20.00 kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu, Czechowic - Dziedzic oraz Zgorzelca.

Ceny biletów:
25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na pokaz w sprzedaży od 17 października 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wydarzenia.

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31