Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Pokaz DVD Depeche Mode Live in Berlin w Multikinie

Już 4 listopada we wszystkich kinach sieci Multikino odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD Depeche Mode "Live in Berlin". Dwugodzinne show zespołu zarejestrowane w berlińskiej hali O2 World na dużym ekranie tylko w Multikinie!

Ogromny sukces płyty "Delta Machine" (m.in. najlepiej sprzedająca się zagraniczna płyta roku 2013 w Polsce) doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Depeche Mode wystąpili nad Wisłą w ramach Delta Machine Tour aż dwa razy (w lipcu 2013 na Stadionie Narodowym i lutym 2014 w Łodzi) i oba te wyprzedane koncerty zostawiły niezapomniane wrażenia nie tylko wśród zagorzałych fanów grupy. Poza świetną formą muzyków i solidną setlistą, obejmującą hity z całej kariery grupy, każdy występ odznaczał się niesamowitym klimatem także za sprawą wizualizacji Antonna Corbijna, artysty od lat współpracującego z zespołem. Teraz dzięki wydawnictwu "Live in Berlin" można na stałe zachować te wspomnienia w swojej kolekcji.

Wydanie "Live in Berlin" to box zawierający 2DVD, 2CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD ("Alive In Berlin") to zapis show połączony z materiałami zza kulis, wywiadami z zespołem i fanami, a także 2 piosenki zarejestrowane podczas sesji akustycznej w hotelu w Berlinie. Płyty CD to zapis audio koncertu (w sumie 21 piosenek), a Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty 'Delta Machine' w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu (box), do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Pokaz premierowy "Live in Berlin" będzie można zobaczyć tylko 4 listopada o 20.00 kinach sieci Multikino i Silver Screen z wyłączeniem Sopotu, Czechowic - Dziedzic oraz Zgorzelca.

Ceny biletów:
25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala

Bilety na pokaz w sprzedaży od 17 października 2014. Można je nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym wydarzenia.

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30