Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / World On Fire - wygraj najnowszy album Slasha

World On Fire - wygraj najnowszy album Slasha

Najnowszy album Slasha "World On Fire" jest nagrodą w naszym konkursie.

Energia bijąca z "World On Fire" jest odbiciem zrozumienia i znakomitych relacji, jakie panowały między Slashem a współpracującymi z nim muzykami w studiu nagraniowym. Efektem prac jest 17 soczystych rockowych piosenek (a wśród nich po raz pierwszy utwór instrumentalny), poruszających przeróżne tematy, jak molestowanie dzieci przez duchownych, nielegalne polowania na słonie, problemy kobiet w pewnym wieku w show-biznesie. Numer "Shadow Life" został zainspirowany postacią Dona Drapera, bohatera serialu "Mad Men".

W Polsce materiał, wyprodukowany przez Michaela "Elvisa" Baskette (m.in. Alter Bridge), ukazał się nakładem wytwórni Warner Music Poland. Okładkę namalował współczesny malarz amerykański, Ron English.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

Konkurs:

Mamy do wygrania cztery egzemplarze albumu "World On Fire". Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Slash. Odpowiedzi można przesyłać do środy (29.10) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Slash ponownie współpracował z Mylesem Kennedy, ale w porównaniu z Apocalyptic Love rola muzyka Alter Bridge w studio była nieco inna. Na czym polegała różnica?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Na "Apocalyptic Love" Myles grał również na gitarze rytmicznej, natomiast na "World on Fire" zajął się wyłącznie śpiewem. Płyty otrzymują: Anna Meyer, Przemysław Gruszczyński, Sandra Szelejewska i Katarzyna Krusiewicz. Gratulujemy!

Suicide Silence Suicide Silence

Na początek od razu zaznaczę, że nie podoba mi się, ani obecność Eddiego Hermidy w Suicide Silence, ani renesans nu-metalu, ani tym bardziej nagranie...Gramy dalej

5 /10
Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Power Trip ocena 7
Nightmare Logic
Gatunek: Thrash metal
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28