Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / California Breed w Warszawie - wygraj bilet na koncert

California Breed w Warszawie - wygraj bilet na koncert

Już w najbliższą sobotę, 22 listopada w warszawskiej Progresji wystąpi formacja California Breed. Zgarnij bilet na ten koncert!

California Breed to amerykańsko-brytyjska grupa, której przewodzi Glenn Hughes znany ze współpracy m.in. z takimi tuzami jak Deep Purple czy Black Sabbath.

Debiutancki album zespołu, "California Breed", ukazał się w maju roku i przebojem wdarł się do podsumowań i zestawień najlepiej sprzedających się albumów zarówno w Europie jak i Stanach Zjednoczonych. Sami muzycy określają go jako "prawdziwy rock’n’roll, na miarę naszych czasów".

Jesienne koncerty będą pierwszymi występami California Breed w Europie. Zespół przyjedzie do nas po wspólnej trasie z Alter Bridge w Stanach Zjednoczonych, a tournee zakończy na Wyspach Brytyjskich, gdzie zagra pięć razy jako support przed koncertami Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators.

W roli supportu zobaczyć będzie można grupę Mother's Cake.

Rozpiska godzinowa:
19:00 otwarcie drzwi
20:00 Mother´s Cake
21:00 California Breed

22.11.2014
Warszawa / Progresja, Fort Wola 22


wejście: 19:00,
początek: 20:00

Cena biletów:
105 zł (przedsprzedaż)
120 zł (w dniu koncertu)

Miejsca zakupu: www.go-ahead.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.biletomat.pl oraz sklepy sieci Empik, Media Markt i Saturn

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert. Odpowiedź na pytanie wraz z imieniem i nazwiskiem prześlijcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: California Breed. Czekamy do czwartku (20.11) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Mother´s Cake - trio które otworzy koncert, gościło w Polsce miesiąc temu w roli supportu innego zespołu. Jakiego?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za Wasze maile. Chodziło oczywiście o Anathemę. Wejściówki otrzymują: Paulina Semik i Anna Szymczyk. Gratulujemy.