Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: Wygraj album Queen Forever

Konkurs: Wygraj album Queen Forever

Najnowsza kompilacja Queen Forever, zawierająca między innymi niepublikowane wcześniej utwory zespołu, jest nagrodą w naszym konkursie.

2 płytowa składanka Queen Forever ukazała się 10 listopada nakładem Virgin Records / Universal Music.

Wydawnictwo zawiera długo wyczekiwany wspólny utwór Queen i Michaela Jacksona “There Must Be More to Life Than This", wcześniej niedokończony utwór Mercury’ego z Queen “Let Me In Your Heart Again" z sesji nagraniowej do albumu “The Works" oraz nową wersję pierwszego solowego hitu Freddiego "Love Kills".

Pozostała część kompilacji to przeboje Queen i nowe interpretacje dobrze znanych piosenek. Brian May opisuje wydawnictwo jako “materiał, który osobiście zebraliśmy razem i reprezentuje bardziej naszą drogę na szczyt, niż same wielkie hity." Kolekcja została precyzyjnie stworzona przez samego Briana May’a i Rogera Taylora. Utwory są ze sobą połączone i pokazują kolekcję ponadczasowych piosenek miłosnych Queen.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Konkurs:

Mamy do wygrania 8 egzemplarzy płyty. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Queen. Odpowiedzi można przesyłać do środy (10.12) do 24:00. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Idą święta, a w bogatym dorobku Queen można znaleźć również świątecznego singla. Jaki nosi on tytuł?

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło o singla "Thank God It's Christmas". Utwór ten znalazł się również na wydanym 10 lat później singlu "A Winter's Tale". Tę odpowiedź także uznawaliśmy. Ponieważ dosłownie zalaliście nas mailami, a w końcu pytaliśmy o piosenkę świąteczną, postanowiliśmy nagrodzić nie 8 a 12 osób.

Płyty otrzymują: Mirosław Kowalczuk, Marcelina Banach, Justyna Piwnicka, Paweł Gralak, Kamila Hadaś, Anna Karczewska, Mariola Chomiczewska, Ernest Fryczyński, Tomasz Sowiński, Małgorzata Spychała, Przemek Jachnik i Małgorzata Janczak. Gratulujemy!

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30