Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Marsi wypełniają Ergo Arenę

Marsi wypełniają Ergo Arenę

Kwietniowemu występowi Thirty Seconds To Mars w hali Ergo Arena towarzyszy bardzo duże zainteresowanie.

Bilety znikają w ekspresowym tempie. Zapowiada się niepowtarzalny koncert przy wypełnionych po brzegi trybunach. "Przez zaledwie trzy dni sprzedaliśmy kilka tysięcy wejściówek. Oby tylko tak dalej" - cieszą się organizatorzy.

Oficjalna sprzedaż ruszyła w poniedziałek o godzinie 10:00. Bilety od razu zaczęły rozchodzić się jak "świeże bułeczki". "Już przy okazji tegorocznego koncertu w Rybniku mogliśmy pochwalić się świetnym wynikiem, ale teraz jest on jeszcze lepszy. Jeśli ktoś wybiera się na koncert, a jeszcze nie zakupił biletu powinien się pośpieszyć. Powinien to zrobić tym bardziej, że zbliżające się święta będą zapewne dla wielu dodatkowym bodźcem do tego, by zakupić bilet jako prezent pod choinkę" - mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM, która jest organizatorem wydarzenia.

Polscy fani Thirty Seconds to Mars mocno zabiegali o kolejny koncert swoich ulubieńców. Organizatorzy spełnili ich prośbę i teraz nie żałują. Do 8 kwietnia jest jeszcze sporo czasu i jeśli bilety nadal będą znikały w równie szybkim tempie, to Ergo Arena zapewne wypełni się wówczas do ostatniego miejsca.

Znakomicie sprzedają się bilety w Trójmieście oraz na Pomorzu, co nie może dziwić z racji lokalizacji koncertu. "Zamówienia otrzymujemy jednak ze wszystkich zakątków naszego kraju. Zakupy dokonywane są także przez osoby mieszkające poza granicami Polski" - zdradza Janusz Stefański z Prestige MJM. Warto bowiem podkreślić, że na zakup wejściówek zdecydowali się fani Marsów między innymi ze Szwecji, Finlandii, Rosji, Litwy oraz Niemiec.

Organizatorzy przypominają, że bilety na koncert Thirty Seconds to Mars można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

The Spark Enter Shikari

Wrócili! Inni, odmienieni, ciekawsi, mniej zbuntowani, a jednak wciąż tak samo czarujący jak zwykle.

Gramy dalej

7 /10
Under Cover Motorhead

Okazuje się, że Lemmy potrafi zrobić dobrą imprezę nawet po śmierci.

Gramy dalej

9 /10
Jamal ocena 5
1994
Gatunek: Rock
Out of the Voiceless Grave
Gatunek: Death metal
Korpus ocena 7
Respekt
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30