Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Nowa płyta Scorpions już w lutym

Nowa płyta Scorpions już w lutym

24 lutego ukaże się najnowsza płyta Scorpions zatytułowana "Return To Forever", a już 9 maja zespół wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

"Return To Forever" dostępny będzie na nośniku CD, winylu oraz w specjalnym boksie kolekcjonerskim zawierającym CD w wersji deluxe (dodatkowe 4 utwory), audiobook z wywiadem, winyl, T-shirt, plakat oraz USB zawierający podstawową wersję płyty.

Najnowsza produkcja Scorpions zawiera 12 utworów i jest odzwierciedleniem wszystkich najlepszych cech niemieckiej formacji. Krążek powstał z okazji 50-lecia zespołu stanowi więc również muzyczne podsumowanie historii i filozofii reprezentowanej przez zespół przez pół wieku. Promuje go utwór "We Built This House", który ma dużą szansę, by zostać przebojem najbliższej trasy koncertowej.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

"To właśnie ten utwór odzwierciedla naszą historię. Od pierwszych wspólnych dni w Hanowerze, pierwszych koncertów za granicą aż po dzień dzisiejszy - cegła po cegle, mozolnie i wytrwale budowaliśmy dom, który nazywa się Scorpions. Przetrwaliśmy gwałtowne burze, ale dom wszystko wytrzymał. Okazał się odporny i trwały. Wznoszenie go dało nam dużo radości - z muzyki, ze zdobywanych po dziś dzień doświadczeń, wdzięczność za wsparcie fanów. Ciężko pracowaliśmy, aby urzeczywistnić nasze marzenie. Jesteśmy zarazem wdzięczni, że nadal możemy je przeżywać" - o "We Built This House" opowiada wokalista Klaus Meine.

Tracklista Return To Forever:

1. Going Out with a Bang
2. We Built This House
3. Rock My Car
4. House of Cards
5. All for One
6. Rock ‘N’ Roll Band
7. Catch Your Luck and Play
8. Rollin’ Home
9. Hard Rockin’ the Place
10. Eye of the Storm
11. The Scratch
12. Gypsy Life
13. The World We Used to Know (edycja deluxe box)
14. Dancing with the Moonlight (edycja deluxe box)
15. When the Truth Is a Lie (edycja deluxe box)
16. Who We Are (edycja deluxe box)  

Cały czas można nabywać bilety na łódzki koncert z okazji 50-lecia zespołu. Wejściówki na show w Atlas Arenie dostępne są w internecie na stronach: www.prestigemjm.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

 

The Source Ayreon

Przychodzi na myśl porównanie, że tak jak w świecie kina każdy aktor chciał grać pod reżyserskim okiem Stanleya Kubricka, a obecnie u choćby...Gramy dalej

8 /10
The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Jon Lord ocena 5
Windows
Gatunek: Progressive rock
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30