Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Już w poniedziałek Betraying The Martyrs w Warszawie

Już w poniedziałek Betraying The Martyrs w Warszawie

Już w poniedziałek, 23 lutego w warszawskim klubie Hydrozagadka wystąpi formacja Betraying The Martyrs.

 

Wejście do klubu będzie możliwe od godziny 19:00, a jako pierwsi ok. 19:30 na scenie pojawią się muzycy Upon This Dawning. Po nich zagrają Polar (ok. 20:15) i More Than a Thousand (ok. 21:00), a początek występu głównej gwiazdy wieczoru planowany jest na 22:00.

23.02.2015  
Klub Hydrozagadka / Warszawa, ul. 11 Listopada 22


Bilety:
50 zł - przedsprzedaż wyłącznie TUTAJ.
55 zł - w dniu koncertu

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Betraying the Martyrs to ścisła czołówka współczesnego metalu - sześcioosobowy międzynarodowy skład (francusko-rosyjsko-brytyjski) z Paryża gra od 2008 roku. Wystarczyły zaledwie dwa albumy i EPka by zespół wyrobił sobie markę na europejskiej i światowej scenie. Znakomite melodie oraz brutalny deathcore najwyższej klasy, który miesza z podniosłymi elementami, orkiestracjami, składają się na unikalną całość, w której słychać inspiracje Bleeding Through, The Breathing Process, Winds of Plague, a nawet Dimmu Borgir. Zespół będzie promować wydany w lipcu 2014 roku album "Phantom".

Portugalscy muzycy z More Than a Thousand, po bardzo udanym występie na Impericon Never Say Die! Tour, wracają do Warszawy. Zespół powstał w 2001 roku, ale dopiero dziewięć lat później, gdy supportował 30 Seconds To Mars podczas ich europejskiej trasy, wypłynął na szerokie wody europejskiej sceny muzycznej. Skład z Setubal to obecnie jedna z najlepszych kapel grających mieszankę melodyjnego rocka z metalcorem.

Polar to kolejna perełka brytyjskiej sceny hardcore. Własnymi siłami wydali kilka singli i jeden album. Ze wsparciem takich potęg jak BBC, Drop Dead i Rock Sound na początku 2014 wypuścili świetny krążek "Shadowed By Vultures". Zespół obecnie pracuje nad trzecią płytą.

Upon this Dawning pochodzi z Włoch i aspiruje do grona najbardziej popularnych kapel post-hardcore takich jak Memphis May Fire, Sleeping With Sirens czy Pierce the Veil. Mają na koncie dwa albumy - "To Keep Us Safe" nagrane dla Fearless Records oraz "We Are All Sinners" który miał swoją premierę w maju 2014 r. nakładem Artery Recordings. Zapracowali sobie na kontrakty z tak znanymi wytwórniami dzięki świetnym koncertom w rodzimych Włoszech oraz w Europie gdzie występowali u boku takich kapel jak Asking Alexandria, Underoath, Dance Gavin Dance czy Blessthefall.

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31