Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / PoluZONE - warsztaty z zespołem Poluzjanci

PoluZONE - warsztaty z zespołem Poluzjanci

Warsztaty Muzyczne PoluZONE zostały stworzone z myślą o muzykach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem artystów grających w jednym z najlepiej brzmiących polskich zespołów.

Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne we współpracy z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie organizuje I Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE. Warsztaty odbędą się w terminie od 26 do 31 lipca 2015 w ramach kolejnej edycji Festiwalu Energii w Jaworznie.

PoluZONE to unikatowa propozycja dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Warsztaty wyróżnia innowacyjne, komfortowe dla uczestnika, podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców. Zajęcia prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci - grupy najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

Dotychczas adepci sztuki muzycznej mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez poszczególnych członków zespołu. Ilość zgłoszeń każdorazowo przekraczała założenia organizatorów. PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące zespół w pełnym składzie:

Kuba Badach - wokal,
Piotr Żaczek - bas,
Robert Luty - perkusja,
Przemysław Maciołek - gitara,
Grzegorz Jabłoński - instr. klawiszowe,
Marcin Górny - studio i instr. klawiszowe

Stwarza to możliwość kompleksowego rozwoju muzycznego, pełnej wymiany doświadczeń i nauki w niespotykanej dotąd w Polsce formie.

Szereg imprez towarzyszących, takich jak cowieczorne jam sessions na rynku miasta oraz koncert finałowy uczestników PoluZONE stanowi ogólnodostępną strefę warsztatów, będącą bezpłatną atrakcją na wysokim poziomie artystycznym dla mieszkańców Jaworzna i okolic. Całość warsztatów zakończy się darmowym koncertem plenerowym zespołu Poluzjanci, który oficjalnie rozpocznie serię koncertów gwiazd tegorocznego Festiwalu Energii.

Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31