Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / PoluZONE - warsztaty z zespołem Poluzjanci

PoluZONE - warsztaty z zespołem Poluzjanci

Warsztaty Muzyczne PoluZONE zostały stworzone z myślą o muzykach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności pod okiem artystów grających w jednym z najlepiej brzmiących polskich zespołów.

Fabryka Talentów Centrum Edukacyjno-Artystyczne we współpracy z Miejskim Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie organizuje I Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE. Warsztaty odbędą się w terminie od 26 do 31 lipca 2015 w ramach kolejnej edycji Festiwalu Energii w Jaworznie.

PoluZONE to unikatowa propozycja dla instrumentalistów i wokalistów z całego kraju. Warsztaty wyróżnia innowacyjne, komfortowe dla uczestnika, podejście do organizacji zajęć oraz grono wykładowców. Zajęcia prowadzone będą przez członków zespołu Poluzjanci - grupy najwybitniejszych w kraju muzyków sesyjnych, których koncerty regularnie gromadzą nadkomplet publiczności.

Dotychczas adepci sztuki muzycznej mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez poszczególnych członków zespołu. Ilość zgłoszeń każdorazowo przekraczała założenia organizatorów. PoluZONE to pierwsze w historii warsztaty gromadzące zespół w pełnym składzie:

Kuba Badach - wokal,
Piotr Żaczek - bas,
Robert Luty - perkusja,
Przemysław Maciołek - gitara,
Grzegorz Jabłoński - instr. klawiszowe,
Marcin Górny - studio i instr. klawiszowe

Stwarza to możliwość kompleksowego rozwoju muzycznego, pełnej wymiany doświadczeń i nauki w niespotykanej dotąd w Polsce formie.

Szereg imprez towarzyszących, takich jak cowieczorne jam sessions na rynku miasta oraz koncert finałowy uczestników PoluZONE stanowi ogólnodostępną strefę warsztatów, będącą bezpłatną atrakcją na wysokim poziomie artystycznym dla mieszkańców Jaworzna i okolic. Całość warsztatów zakończy się darmowym koncertem plenerowym zespołu Poluzjanci, który oficjalnie rozpocznie serię koncertów gwiazd tegorocznego Festiwalu Energii.

Woe To The Vanquished Warbringer

Doskonale zaczął się ten rok dla thrash metalu. Młodzież z Wysp i USA wypuszcza fantastyczne debiuty, a stare wygi, choć Warbringer to wciąż...Gramy dalej

9 /10
Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Immolation ocena 8
Atonement
Gatunek: Death metal
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31