Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj ostatni album Thirty Seconds to Mars!

Wygraj ostatni album Thirty Seconds to Mars!

Przypominamy, że Thirty Seconds to Mars już 4 maja wystąpi w Trójmieście, a u nas do wygrania ostatni album zespołu "Love, Lust, Faith + Dreams".

Po raz ostatni grupa Thirty Seconds to Mars zagrała w naszym kraju w ubiegłym roku. Koncert odbył się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku i był największym wydarzeniem muzycznym w historii tego miasta. "Obejrzało go 17 tysięcy widzów. Minęło niewiele ponad pół roku, zespół wraca i zanosi się na kolejny sukces. Ergo Arena będzie wypełniona po brzegi" - zapowiada Janusz Stefański z agencji koncertowej Prestige MJM.

Organizatorzy informują, że można jeszcze nabywać wejściówki na show, które odbędzie się 4 maja w Trójmieście. Trzeba się jednak bardzo spieszyć. "Tych biletów nie zostało zbyt wiele. To tak naprawdę ostatni dzwonek dla fanów" - przekonuje i przestrzega Mateusz Pawlicki z Prestige MJM.

W roli supportu wystąpi Glassesboys.

Albumem zamykającym studyjną dyskografię Thirty Seconds to Mars jest "Love, Lust, Faith + Dreams" z 2013 roku. Właśnie ten krążek jest przedmiotem naszego konkursu. Do wygrania mamy 4 egzemplarze płyty.

Wystarczy odpowiedzieć na następujące pytanie: Jakiś czas temu furorę w sieci zrobił film, w którym Jared Leto, zapraszając na koncert w Polsce, powiedział m.in. "Proszę, nakarmcie mnie polskim jedzeniem i zróbcie ze mnie dużego silnego Polaka". Jakie polskie danie szczególnie upodobał sobie lider zespołu?

Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Mars. Odpowiedzi można przesyłać do środy (29.04) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Chodziło oczywiście o pierogi. Płyty otrzymują: Małgorzata Fajerabend, Karolina Wawrzynowicz, Victoria Jaźwiecka i Anna Mrozik. Gratulujemy.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym płyty i koncertu.

Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30