Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Impact Festival to nie tylko muzyka

Impact Festival to nie tylko muzyka

Impact Festival, który odbędzie się już 9 czerwca to nie tylko najlepsza muzyka. Na terenie festiwalu będą czekać wyjątkowe atrakcje.

Ticketmaster Jam Session
Już po raz drugi na Impact Festival w Łodzi pojawi się strefa Jam Session. W tym roku organizatorem strefy jest firma Ticketmaster we współpracy z Bajkonur i sklepem Rock'n'Roll. Każdy kto śpiewa lub gra na gitarze, perkusji lub basie będzie mógł zaprezentować swoje ulubione kawałki. Do Waszej dyspozycji dostępne będą gitary Gibson i Schecter oraz rażące mocą legendarne 100 Wattowe lampowe Marschalle JVM z ogromnymi paczkami. Wspierać będą Was koledzy z Bajkonuru, którzy będą mogli z Wami zagrać ulubione numery.

Na pewno w strefie usłyszymy takie hity jak: Paranoid, Seek and Destroy, The Trooper, Breaking the Law, Ace of Spades, Enter Sandman, Highway to Hell, Crazy Train, Back in Black, Thunderstreak czy Whole Lotta Love.

Uwaga! Swoją obecność w strefie Ticketmaster Jam Session potwierdził Christian Andreu z zespołu Gojira. Czy ktoś z Was chciałby zagrać na gitarze razem z Christianem?

Christian Andreu zaprasza na lekcję gry na gitarze
Gitarzysta Gojiry - Christian Andreu oferuje godzinną interaktywną grupową lekcję gry na gitarze podczas wybranych koncertów na europejskiej wakacyjnej trasie koncertowej zespołu Gojira. W Polsce lekcje gry na gitarze odbędą się aż dwukrotnie:
9 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi podczas IV edycji Impact Festival
10 czerwca w Klubie Kwadrat w Krakowie podczas koncertu Gojiry

Na lekcje gry na gitarze obowiązują wcześniejsze zapisy. Szczegóły TUTAJ.

Łódź Zone
Łódź to miasto kreatywnych ludzi oraz wyjątkowych przestrzeni. W mieście prężnie rozwija się sektor kreatywny, pojawiają się artyści oraz twórcy mody, filmu, muzyki. W dawnych fabrykach włókienniczych artyści i projektanci otwierają swoje pracownie. W trakcie festiwalu zapraszamy do Łódź Zone, gdzie będzie można poznać łódzkich twórców oraz zdobyć unikatowe wyroby stworzone w Łodzi.

Barberian Academy & Barber Shop
Podczas Impact Festival 'rozrabiać' będzie  w najlepszym tego słowa znaczeniu ekipa najlepszych rzemieślników z Barberian Academy & Barber Shop. Panowie zadbają o świetny look brodaczy i wąsaczy, pomogą też ujarzmić fryzurę. Będą golić, strzyc, trymować i doradzać, jak najlepiej pielęgnować swój zarost i fryzurę. Swoją obecność zapowiedział Adam 'Nergal' Darski - założyciel marki Barberian.

Strefa relaksu cdp.pl
Polecamy strefę relaksu cdp.pl, gdzie każdy festiwalowicz będzie mógł usiąść w wygodnym leżaku, odpocząć i skorzystać z darmowego internetu wi-fi. Na gości strefy będą czekały również niespodzianki, muzyczne upominki oraz kody rabatowe na gry, muzykę, książki i filmy w sklepie cdp.pl. Wypatrujcie białych flag cdp.pl w miasteczku festiwalowym.

Jedzenie
Reguła prosta - trzeba się najeść, żeby się dobrze bawić. Niniejszym zapewniamy, że jedzenia i muzyki nie zabraknie. Przed Atlas Areną zaparkuje kilka "foodtrucków", a w każdym z nich coś smacznego dla każdego.

Merchandising
Oczywiście nie zabraknie również stoisk z koszulkami zespołów występujących na Impact Festival 2015. W tym roku oferta będzie wyjątkowo bogata.


Rozpiska imprezy:
13.30 otwarcie bram festiwalu dla posiadaczy biletów EE
14.00 otwarcie bram festiwalu

Scena Ticketmaster
14.45-15.10 - zwycięzca Antyfestu Antyradia
15.30-16.00 - Lion Shepherd
16.25-16.55 - ONE
17.25-18.25 - Hollywood Undead
18.30-19:30 - DJ Kebs

Scena Główna
18.00 otwarcie bram Atlas Areny dla posiadaczy biletów EE
18.30 otwarcie bram Atlas Areny
19.45-20.45 - Gojira
21.30-23.15 - Slipknot

Scena Ticketmaster
23.30-00.30 - Godsmack
00.45-02.00 - DJ Kebs

* Uwaga! Wszystkie godziny są przybliżone i mogą ulec zmianie.

9 czerwca 2015
Atlas Arena, Łódź


Bilety w cenach 179 - 359 pln w sprzedaży na LiveNation.pl.

Strona festiwalu

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym Impact Festivalu.

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31