Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Karate Free Stylers supportem The Menzingers

Karate Free Stylers supportem The Menzingers

17 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi formacja The Menzingers. W roli supportu zobaczymy olsztyńską grupę Karate Free Stylers.

Karate Free Stylers grają ze sobą od 2005 roku. Obecnie zespół tworzą: Piotr Siwicki (wokal, gitara), Filip Holka (gitara), Paweł Kowalewicz (perkusja, wokal) oraz Paweł Porzych (bas). KFS mają na swoim koncie dwie EPki, singiel oraz płytę. Dzieli scenę m.in. z No Omega (SWE), Handsome Furs (CAN), This Routine Is Hell (NLD), Team Me (NOR), WLVS (RU) czy Kometami. Grupa występowała na trasie Męskiego Grania 2014 oraz zagrała koncert w Radiowej Trójce w ramach "Offsesji". 23 września 2014 r. miała miejsce premiera debiutanckiego albumu grupy, zatytułowanego "Northern Youth".

17 sierpnia 2015
Warszawa / Hydrozagadka, ul. 11 listopada 22


wejście: 19:00
początek: 20:00

Cena biletów:
40 zł (przedsprzedaż)
50 zł (w dniu koncertu)

The Menzingers to jedna z podpór wytwórni Epitaph. W 2012 ukazał się ich długogrający debiut dla tego labela - "On The Impossible Past". Brett Gurewitz, znany z Bad Religion założyciel tej legendarnej wytwórni, podpisanie kontaktu z The Menzigners skomentował następująco: "Ci muzycy wykonują takiego punk rocka, na jakim się wychowywałem. To niesamowicie utalentowani songwriterzy." Przed wydaniem "On The Impossible Past" pochodząca z Pensylwanii formacja miała na koncie dwa krążki nagrane dla niezależnych wytwórni. To jednak trzecia płyta przyniosła Amerykanom uznanie, na jakie w pełni zasługują i właśnie w ramach promocji tego krążka zespół wystąpił na Jarocin Festiwalu w 2013 roku.

W ubiegłym roku ukazał się album "Rented World". To płyta bardziej zróżnicowana i złożona niż poprzednie wydawnictwa - wciąż jednak stanowi świetną kontynuację drogi obranej przez zespół tak przy debiucie jak i pierwszym albumie wydanym dla Epitaph Records.

Wejściówki na wspólny koncert The Menzingers i Karate Free Stylers dostępne są na stronach www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Szczegóły: www.go-ahead.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30