Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Rise Against - koncertowy niezbędnik

Rise Against - koncertowy niezbędnik

Prezentujemy zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno - organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Rise Against w klubie Progresja Music Zone, który odbędzie się 10 czerwca 2015 roku.

Otwarcie bram

Otwarcie bram klubu nastąpi o godzinie 19:00. Początek koncertu zaplanowany został o godzinie 20:30. Przed Rise Against wystąpią: Man With a Mission oraz Offensywa.

Parkingi przy klubie

Najbliższy parking znajduje się przy centrum handlowym. Parking ten może pomieścić ponad 2000 samochodów - parking zewnętrzny jest bezpłatny.

Dojazd

Lokalizacja klubu Progresja Music Zone pozwala na szybki dojazd do miejsca koncertowego komunikacją miejską: autobusy nr 105, 184, 194, 197, 713, 716, 813, N42, N52 oraz tramwaje nr 8, 10, 26, 27. Klub jest oddalony o około 6,5 km od Dworca Centralnego.

Zakup biletów w dniu koncertu

Będzie możliwość zakupienia biletów w klubie w dniu koncertu, w wyznaczonym punkcie - w kasie, od godziny 10:00. Ponadto bilety niemal do ostatniej chwili będzie można kupować za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju.

Gastronomia na koncercie

Podczas koncertu będzie można nabyć różnego rodzaju przekąski oraz napoje.  

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów będzie możliwe tylko w wyznaczonym miejscu (na zewnątrz klubu - ogródek kawiarniany). Poza tym obszarem palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Na teren koncertu będzie można wnieść aparaty fotograficzne bez wymiennej optyki. Do klubu zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x.

Punkty medyczne

Podczas trwania koncertu Rise Against w klubie Progresja Music Zone będzie czynny punkt medyczny.

Bankomaty

Najbliższy bankomat znajduje się w pobliżu klubu, w centrum handlowym Fort Wola.

Szatnia

W dniu koncertu szatnia będzie odpłatna - 3 zł za sztukę odzieży oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ Organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy wartościowych do depozytów będzie niemożliwe.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31