Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Motorhead w Polsce - wygraj książkę!

Motorhead w Polsce - wygraj książkę!

Już 6 lipca w hali Torwar w Warszawie wystąpi legendarny Motorhead. W naszym konkursie do wygrania książki związane z zespołem.

Motörhead pojawi się w Polsce w szczególnym momencie. Brytyjski zespół będzie świętował czterdziestolecie działalności. Grupa powstała w 1975 roku z inicjatywy basisty Lemmy'ego Kilmistera. "Motörhead od dziesięcioleci jest inspiracją dla wielu innych wykonawców heavy metalowych. W Polsce również mają sporą grupę wiernych fanów" - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która będzie organizatorem koncertu Motörhead w hali Torwar.

"Bardzo się cieszę, że zagrają w Polsce. Jeszcze lepsza wiadomość jest taka, że wydarzy się to tuż przed moimi urodzinami. Na pewno będę na tym koncercie. To zespół, na którego płyty czeka się, mimo że wszyscy wiedzą, co najprawdopodobniej się na nich znajdzie" - mówi znany dziennikarz i prezenter Programu Trzeciego Polskiego Radia Piotr Baron. "Ich muzyka to prosty rock and roll i przyznam szczerze, że bardzo mi to odpowiada".

Już 28 sierpnia ukaże się nowy, 22 album Motorhead zatytułowany "Bad Magic".

KONKURS:

Mamy do wygrania książki: Lemmy - Biała Gorączka oraz Joel McIver - Motorhead. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Motorhead. Odpowiedzi można przesyłać do czwartku (18.06) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

PYTANIE:

Kiedy i gdzie po raz ostatni Motorhead wystąpił w Polsce?

Koncert Motörhead odbędzie się 6 lipca 2015 roku w hali Torwar w Warszawie.

Ceny biletów:

Golden Circle - 290 zł
Płyta - 229 zł
Trybuny - 210 zł.

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, Eventim.pl i eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Wyniki konkursu: książki wysyłamy do Marcina Jarosza i Iwony Zdyb. Gratulujemy.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31