Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Płytę koncertową Chopin Died wydają fani

Płytę koncertową Chopin Died wydają fani

Zespół Chopin Died za pośrednictwem portalu pomagam.pl zachęca fanów do pomocy w sfinansowaniu wydania albumu koncertowego.

Jak zebrać środki na wydanie płyty? Jednym ze sposobów jest zbiórka społecznościowa (crowdfunding). Zbiórki na portalach crowdfundingowych są coraz popularniejszym sposobem na finansowanie działalności artystycznej i coraz więcej zespołów zachęca fanów do takiej formy wspierania swojej działalności.

Płytę koncertową Chopin Died wydadzą fani za pośrednictwem portalu pomagam.pl, gdzie zespół uruchomił właśnie możliwość finansowania swojego projektu. Nagrodą dla fanów wspierających zbiórkę jest m.in. umieszczenie imienia i nazwiska na liście wydawców płyty.

Zbiórka jest dostępna pod adresem: https://pomagam.pl/koncertowa2015

Lista nagród zdobytych na tegorocznych festiwalach potwierdza jakość koncertową Chopin Died. Zespół zdobył:
Nagrodę Główną i Publiczności na skierniewickim festiwalu Rock May Festival 2015
Nagrodę Główną FAMA Rock Festiwal 2015 w Iławie
II Miejsce na festiwalu Ostrów Maz. Rock Festiwal 2015

Chopin Died
to energetyczne, punkrockowe power trio. Zespół gra dynamiczne utwory z melodyjnymi zwrotkami i nośnymi refrenami. Debiutancki album zespołu ukazał się w kwietniu 2014 roku i zawiera 11 kompozycji. Jest dostępny zarówno w wersji CD, jak i w dystrybucji cyfrowej (m.in. za pośrednictwem iTunes, Spotify, Deezer i wielu innych serwisów).

Cała płyta zespołu dostępna jest do odsłuchania pod adresem: https://chopindied.bandcamp.com/ oraz na Spotify, Deezer czy iTunes.

Strona www zespołu:
http://chopindied.com
http://facebook.com/chopindied

For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Desire Hurts

Mój ulubiony duet wydał kolejną, wielką płytę. Inną niż do tej pory, utrzymaną w konwencji, która przynajmniej na razie kompletnie mi do Hurts...Gramy dalej

7 /10
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
BCCIV
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31