Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj autobiografię Duffa McKagana

Wygraj autobiografię Duffa McKagana

Autobiografia basisty Guns N’ Roses Duffa McKagana "Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa" jest nagrodą w naszym konkursie.

Dziś upływa 28 lat od premiery debiutanckiego albumu Guns N’ Roses "Appetite for Destruction". Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać książkę "Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa", czyli autobiografię basisty zespołu Duffa McKagana. Duff opowiada w niej nie tylko o tym krążku...

Zbuntowany dwudziestoletni punk wyjeżdża z rodzinnego Seattle, aby uciec przed heroinowym piekłem. Ląduje na ulicach Los Angeles, miasta rozpusty i rock’n’rolla. Odpowiada na ogłoszenie tajemniczego Slasha i niespodziewanie dla samego siebie staje się częścią muzycznej legendy… Zaczyna się era Guns N’ Roses.

Duff McKagan nie pisze uładzonej autobiografii. Serwuje nam soczystą historię o twardej szkole życia, którą z powodzeniem ukończyć mogło niewielu. Przewijają się w niej opowieści o trudnej przyjaźni ze Scottem Weilandem ze Stone Temple Pilots czy zadziwiającym spotkaniu z Kurtem Cobainem w przededniu jego śmierci. McKagan mówi o swoich przygodach bez ogródek - jego chlebem powszednim były narkotyki, alkohol, burzliwe życie erotyczne… ale także surowa muzyka i światowe uznanie prowadzące do ostrych tarć wewnątrz Guns N’ Roses. Czy tego szukał? I co odkrył na końcu tej drogi?

Konkurs:

Mamy do wygrania 2 egzemplarze książki. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Duff. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (26.07) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Duff McKagan w czasach przed Guns N' Roses pojawiał się w składach wielu zespołów, grając na różnych instrumentach, m.in na gitarze oraz perkusji. Podczas występu z jaką kapelą zostało zrobione poniższe zdjęcie?


Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Zdjęcie przedstawia Duffa za perkusją w zespole Fastbacks. Książki otrzymują: Magdalena Rogóż i Anna Małoszewska. Gratulujemy!

 

Mons Mons

Chciałoby się powiedzieć, że oto wreszcie polski indie rock wystawił ciekawsko głowę ponad granice typowego dla naszej alternatywy brzmienia....Gramy dalej

7 /10
Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars
Gatunek: Pop
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31