Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj autobiografię Duffa McKagana

Wygraj autobiografię Duffa McKagana

Autobiografia basisty Guns N’ Roses Duffa McKagana "Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa" jest nagrodą w naszym konkursie.

Dziś upływa 28 lat od premiery debiutanckiego albumu Guns N’ Roses "Appetite for Destruction". Z tej okazji zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać książkę "Sex, drugs & rock n’ roll… i inne kłamstwa", czyli autobiografię basisty zespołu Duffa McKagana. Duff opowiada w niej nie tylko o tym krążku...

Zbuntowany dwudziestoletni punk wyjeżdża z rodzinnego Seattle, aby uciec przed heroinowym piekłem. Ląduje na ulicach Los Angeles, miasta rozpusty i rock’n’rolla. Odpowiada na ogłoszenie tajemniczego Slasha i niespodziewanie dla samego siebie staje się częścią muzycznej legendy… Zaczyna się era Guns N’ Roses.

Duff McKagan nie pisze uładzonej autobiografii. Serwuje nam soczystą historię o twardej szkole życia, którą z powodzeniem ukończyć mogło niewielu. Przewijają się w niej opowieści o trudnej przyjaźni ze Scottem Weilandem ze Stone Temple Pilots czy zadziwiającym spotkaniu z Kurtem Cobainem w przededniu jego śmierci. McKagan mówi o swoich przygodach bez ogródek - jego chlebem powszednim były narkotyki, alkohol, burzliwe życie erotyczne… ale także surowa muzyka i światowe uznanie prowadzące do ostrych tarć wewnątrz Guns N’ Roses. Czy tego szukał? I co odkrył na końcu tej drogi?

Konkurs:

Mamy do wygrania 2 egzemplarze książki. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Duff. Odpowiedzi można przesyłać do niedzieli (26.07) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Duff McKagan w czasach przed Guns N' Roses pojawiał się w składach wielu zespołów, grając na różnych instrumentach, m.in na gitarze oraz perkusji. Podczas występu z jaką kapelą zostało zrobione poniższe zdjęcie?


Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Zdjęcie przedstawia Duffa za perkusją w zespole Fastbacks. Książki otrzymują: Magdalena Rogóż i Anna Małoszewska. Gratulujemy!

 

Zaklęty krąg Cugowscy

Krzysztof Cugowski jest na polskiej rockowej scenie od zawsze, zaś jego dwaj synowie Piotr i Wojciech od prawie zawsze, ale po raz pierwszy wspólnie...Gramy dalej

8 /10
Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
CETI ocena 9
Snakes of Eden
Gatunek: Heavy metal
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31