Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Poznański koncert Moonspell przeniesiony do Wrocławia

Poznański koncert Moonspell przeniesiony do Wrocławia

Ze względów logistycznych, koncert Moonspell zaplanowany na 29 października w Poznaniu został przeniesiony do Wrocławia.

Koncert odbędzie się we wrocławskim klubie Alibi. Zakupione bilety zachowują ważność, można je również zwracać w punktach sprzedaży.

Moonspell to pierwsza metalowa kapela w Portugalii, która otrzymała złotą płytę. To również pierwsza grupa z tego kraju, która zdobyła w Polsce tak liczne i wierne grono fanów. Kapela, którą od blisko ćwierć wieku dowodzi charyzmatyczny Fernando Ribeiro, chyba na żadnej trasie koncertowej nie ominęła Polski, zaś muzycy niejednokrotnie wyrażali się o polskiej publiczności z najwyższym szacunkiem. Moonspell muzycznie wyszedł od black metalu, w którym pobrzmiewało nieco folku, dziś najlepiej ich twórczość określają słowa dark, gothic, czy atmospheric metal. Formacja będzie promować jedenasty studyjny krążek "Extinct", który w Portugalii zdobył szczyt tamtejszego notowania albumów.

Czasami można odnieść wrażenie, że francuska scena metalowa traktowana jest przed media po macoszemu. A działają na niej naprawdę fantastyczne zespoły chyba w każdym podgatunku ostrego grania. Pochodząca z Marsylii Dagoba z pewnością jest jednym z nich. Ich twórczość to połączenie melodyjnego death metalu, industrialu, z odrobiną thrashu i metalcore'a. Dagoba przyjedzie do nas promować najnowsze i najdojrzalsze pod względem muzycznym dzieło, "Tales Of The Black Dawn".

Jaded Star to stosunkowo nowa nazwa na mapie hard and heavy. Grecka kapela istnieje od 2013 roku i ma w składzie piękną i świetnie śpiewającą wokalistkę Maxi Nil (również w On Thorns I Lay), a także znakomitego brazylijskiego perkusistę Raphaela Sainiego, który bębni w grindcore'owym Cripple Bastards. Wiosną 2015 roku ukazał się debiutancki materiał kapeli, "Memories From The Future".

28 października 2015
Kraków / Fabryka, ul. Zabłocie 23


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż,
90 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

29 października 2015
Wrocław / Alibi, ul. Grunwaldzka 67


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż,
90 zł - w dniu koncertu
Organizatorzy: Knock Out Productions i Left Hand Sounds

30 października 2015
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż,
90 zł - w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

31 października 2015
Gdańsk / B-90, ul. Stocznia Gdańska hala 90B

Organizator: B90

Bilety na koncerty w Krakowie, Warszawie i Poznaniu dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie). Bilety na koncert w Gdańsku dostępne na www.soundrive.pl

Breakaway Civilization Department

Na ulicach i w fabrykach krzyczą, że narodziło się polskie Ministry. Przez te okrzyki przebija się Department.

Gramy dalej

8 /10
Feeding the Beast EZoo

U podstaw EZoo znalazła się myśl, by grać niczym nieskrępowany, klasyczny, porządnie rozpędzony hard rock. Zupełnie jak za najlepszych czasów...Gramy dalej

7 /10
Dr Misio ocena 7
Zmartwychwstaniemy
Gatunek: Rock
25 lat. Koncert w Trójce
Gatunek: Jazz
Kreator ocena 8
Gods Of Violence
Gatunek: Thrash metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31