Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Warsztaty jazzowe dla dorosłych - nowe edycje

Warsztaty jazzowe dla dorosłych - nowe edycje

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Warsztatów jazzowych dla dorosłych, które odbędą się w dniach 1-4 października i 12-15 listopada.

Zapraszamy osoby, dla których muzyka jest pasją, hobby, sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale nie jest zawodem. To oferta skierowana do wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpać radości ze wspólnego muzykowania. Niedoskonałe umiejętności nie stanowią przeszkody.

W odróżnieniu od innych tego typu propozycji warsztaty te nie są organizowane z myślą o młodzieży. Organizatorom zależy nam na tym, by uczestnicy dobrze czuli się wśród swoich rówieśników, którzy muzykują dla przyjemności, amatorsko. Obojętnie czy grasz, śpiewasz od lat, czy dopiero niedawno rozpoczęła się Twoja przygoda z muzyką, będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli i w miłej atmosferze.

Umiejętność czytania nut nie jest konieczna. Warsztaty jazzowe dla dorosłych są okazją do grania, śpiewania z prawdziwą sekcją rytmiczną (z basistą i perkusistą) dla wszystkich, którzy do tej pory robili to głównie w zaciszu domowym. Nauczyciele podchodzą do wszystkich uczestników bardzo indywidualnie i tworzą warunki, w których każdy czuje się komfortowo, bez względu na różnice w poziomie zaawansowania.

Organizatorzy dbają również o wysokie standardy: komfortowe noclegi, pyszne jedzenie i wino, wykwalifikowani i przyjacielsko nastawieni wykładowcy i akompaniatorzy, miła i kameralna atmosfera.

1-4 października - Warsztaty wokalno instrumentalne
Wykładowcy: Dorota Miśkiewicz i Maciej Grzywacz

12-15 listopada - Warsztaty gitarowo-saksofonowe
Wykładowcy: Wojtek Staroniewicz i Maciej Grzywacz.

Więcej informacji na stronie: http://www.warsztatyjazzowe.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym warsztatów.

GALERIA
Nightmare Becomes Reality Drown My Day

Krakowscy deathcore’owcy długo kazali czekać na nowe nagrania, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy.

Gramy dalej

7 /10
Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic
Gatunek: Pop rock
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31