Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Warsztaty jazzowe dla dorosłych - nowe edycje

Warsztaty jazzowe dla dorosłych - nowe edycje

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach Warsztatów jazzowych dla dorosłych, które odbędą się w dniach 1-4 października i 12-15 listopada.

Zapraszamy osoby, dla których muzyka jest pasją, hobby, sposobem na spędzanie wolnego czasu, ale nie jest zawodem. To oferta skierowana do wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji czerpać radości ze wspólnego muzykowania. Niedoskonałe umiejętności nie stanowią przeszkody.

W odróżnieniu od innych tego typu propozycji warsztaty te nie są organizowane z myślą o młodzieży. Organizatorom zależy nam na tym, by uczestnicy dobrze czuli się wśród swoich rówieśników, którzy muzykują dla przyjemności, amatorsko. Obojętnie czy grasz, śpiewasz od lat, czy dopiero niedawno rozpoczęła się Twoja przygoda z muzyką, będziesz mógł rozwinąć swoje umiejętności pod okiem doświadczonych nauczycieli i w miłej atmosferze.

Umiejętność czytania nut nie jest konieczna. Warsztaty jazzowe dla dorosłych są okazją do grania, śpiewania z prawdziwą sekcją rytmiczną (z basistą i perkusistą) dla wszystkich, którzy do tej pory robili to głównie w zaciszu domowym. Nauczyciele podchodzą do wszystkich uczestników bardzo indywidualnie i tworzą warunki, w których każdy czuje się komfortowo, bez względu na różnice w poziomie zaawansowania.

Organizatorzy dbają również o wysokie standardy: komfortowe noclegi, pyszne jedzenie i wino, wykwalifikowani i przyjacielsko nastawieni wykładowcy i akompaniatorzy, miła i kameralna atmosfera.

1-4 października - Warsztaty wokalno instrumentalne
Wykładowcy: Dorota Miśkiewicz i Maciej Grzywacz

12-15 listopada - Warsztaty gitarowo-saksofonowe
Wykładowcy: Wojtek Staroniewicz i Maciej Grzywacz.

Więcej informacji na stronie: http://www.warsztatyjazzowe.pl

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym warsztatów.

GALERIA
Album of the Year Faith No More

Fatalne przyjęcie przez krytyków, komercyjna klęska i wreszcie rozpad zespołu na kilkanaście lat - żadnej innej płycie Faith No More reedycja...Gramy dalej

8 /10
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
Coma ocena 6
2005 YU55
Gatunek: Alternative rock
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31