Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: wygraj bilet na koncert Cradle of Filth

Konkurs: wygraj bilet na koncert Cradle of Filth

Już 12 listopada na jedynym koncercie w Polsce pojawi się Cradle of Filth. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Brytyjczycy z Suffolk wystąpią w katowickim Mega Clubie w ramach europejskiej trasy "Inqvisitional Tourtoure 2015", która promuje najnowszy album “Hammer Of The Witches". Nowy studyjny longplay grupy trafił do sprzedaży w lipcu 2015 roku za sprawą Nuclear Blast. Płyta została nagrana w nowym składzie. W 2013 roku do formacji dołączyła Lindsay Schoolcraft na klawiszach, rok później szeregi grupy zasilili gitarzyści Richard Shaw i Marek "Ashok" Smerda.

Danni Filth o najnowszym materiale: "Brzmi to wspaniale. Można to porównać do tego, co robiliśmy na "Dusk... And Her Embrace", "Cruelty And The Beast" i "Midian", tyle że z większą świeżością. Jedno jest pewne - nowy album będzie przesuwać granice tego, co do tej pory osiągnęliśmy. 101 procent metalowej furii!"

W roli supportu zobaczymy formację Ne Obliviscaris.

12.11.2015
Mega Club / Katowice


Bilety:
100 zł - pwevents.pl (http://www.pwevents.pl/pl/bilety,1,270.html)
110 zł (przedsprzedaż: eventim, ebilet, ticketpro, biletomat, Mega Club, Sklep Muzyczny ALL)
120 zł (w dniu koncertu)

Wydarzenie na FB

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania 2 pojedyncze bilety na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Cradle of Filth. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: którym albumem w dyskografii Cradle of Filth jest “Hammer Of The Witches"?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 2 listopada.

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za odpowiedzi. Przyjęliśmy, że "Hammer Of The Witches" jest albumem nr 11, ponieważ do klasyfikacji nie wliczyliśmy płyty "Midnight in the Labyrinth" zawierającej utwory pochodzące z czterech pierwszych krążków zespołu. Bilety otrzymują: Tomasz Betler i Mateusz Babicz. Gratulujemy!

XXX - Three Decades in Metal Hansen & Friends

Kai Hansen to gitarzysta i wokalista, a zarazem ikona niemieckiej sceny heavy i power metalu, współtwórca Helloween, twórca Gamma Ray i członek...Gramy dalej

8 /10
Salute Solitude Spoiwo

Gdański kwintet i ich album "Salute Solitude" to bodaj jedna z artystycznie najgłośniejszych premier roku 2015 na rodzimym podwórku, a zarazem najbardziej...Gramy dalej

9 /10
Beth Hart ocena 9
Fire on the Floor
Gatunek: Blues
Album of the Year
Gatunek: Alternative rock
Usurpress ocena 7
The Regal Tribe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31