Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Live at the BBC - nowa EPka Behemoth

Live at the BBC - nowa EPka Behemoth

Na 14 grudnia wyznaczono premierę nowej, ściśle kolekcjonerskiej, winylowej Epki Behemoth zawierającej utwory wykonane na żywo dla radia BBC.

"Live at the BBC" zawiera 4 utwory, nagrane 8 grudnia na żywo w The BBC/ Maida Vale Studios, dla The Radio 1 Rock Show z Danielem P. Carterem. Emisja na antenie BBC odbyła się 12 grudnia 2014.

Nergal: “W ten projekt włożyliśmy całe swoje serca, krew i pot. Miesiące zajęło nam ukończenie tego wyjątkowego wydawnictwa i bardzo się cieszymy, że w końcu ujrzy ono światło dzienne. Jakość tego wydawnictwa jest najprawdopodobniej NAJLEPSZA ze wszystkich dotychczasowych wydawnictw Behemoth, co powoduje, że dosłownie pękamy z dumy. Sesje studyjne "BBC The Satanist" nagrane w 100% na żywo dodały naszym utworom nowej energii i niewątpliwie są materiałem, który uzupełnia dzieło "The Satanist"!"

Płyty winylowe zostały wytłoczone w kultowej The Vinyl Factory UK przy użyciu legendarnej prasy EMI 1400, maszyny za której pomocą wyprodukowano jedne z najbardziej spektakularnych płyt w historii muzyki, takich jak 'Revolver' oraz 'Sgt. Pepper' The Beatles, 'The Dark Side Of The Moon' Pink Floyd czy 'God Save The Queen' Sex Pistols. To również pierwsze wydawnictwo Behemoth które oprócz płyty winylowej zawiera w zestawie również płytę CD z tym samym materiałem. Okładkę wykonał Daniel P. Carter. Całość wieńczy piękne wydanie w specjalnie zaprojektowanym gatefoldzie, posiadające ręcznie wykonane elementy, tłoczenia i złocenia, autorstwa Bartka Rogalewicza/ hellywood.net.

Płyty dostępne są już w przedsprzedaży wyłącznie w oficjalnym sklepie Behemoth - Behemoth Webstore. Premiera wyznaczona została na 14 grudnia.

Wydawnictwo jest ściśle limitowane (Standard edition: 389 sztuk, Limited edition: 111 sztuk) i dostępne jest w kilku opcjach: black, schorched temple clear i baltic amber clear

Więcej informacji na stronie https://www.behemoth-store.com

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

The Source Ayreon

Przychodzi na myśl porównanie, że tak jak w świecie kina każdy aktor chciał grać pod reżyserskim okiem Stanleya Kubricka, a obecnie u choćby...Gramy dalej

8 /10
The Eternal Reign Born of Osiris

Dobrze, że muzycy Born of Osiris są świadomi własnych niedoskonałości, tym bardziej, że dwie pierwsze płyty nagrywali za czasów liceum....Gramy dalej

8 /10
Jon Lord ocena 5
Windows
Gatunek: Progressive rock
Maigra ocena 7
Encrypted
Gatunek: Metal
Wybacz
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30