Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Nowy album Asking Alexandria w marcu

Nowy album Asking Alexandria w marcu

Na marzec zapowiedziano premierę nowego albumu Asking Alexandria, który będzie nosić tytuł "The Black".

"The Black" ukaże się nakładem Sumerian Records. Będzie to pierwsza płyta Asking Alexandria, na której wystąpi nowy wokalista Denis Shaforostov. Frontman ukraińskiego metalcore'owego Make me Famous zastąpił za mikrofonem Danny'ego Worsnopa.

"Jestem podekscytowany tym materiałem" - powiedział gitarzysta zespołu Ben Bruce. "Od czasu "Reckless & Relentless" nie było w naszej muzyce tyle surowej energii i agresji, co na nadchodzącym albumie. Każdy, kto go posłucha powie 'Wow! Wrócili'. Nie mogę się już doczekać, kiedy zaprezentujemy płytę światu i przekonamy się co o niej myśli."

"Nigdy nie zaczynamy pracy w studio zakładając, że zrobimy coś w taki czy inny sposób. Po prostu wchodzimy tam i tworzymy to, co czujemy. Siadam i gram, a to co z tego wychodzi definiuje brzmienie przyszłego albumu. Tym razem jednak była jedna wielka różnica - która podziałała na nas bardzo odświeżająco - Denis bardzo zaangażował się w tworzenie muzyki. Przekazywał mi krytyczne uwagi, podsuwał pomysły, mówił 'wiem, że możesz zrobić to lepiej, więc zrób to lepiej'. To wpływało na mnie bardzo motywująco. Danny nie robił niczego takiego. Wysyłałem mu kawałek, a jego reakcja wyglądała na przykład w ten sposób: 'To jest gówno. Nie podoba mi się. To jest za ciężkie, ale jeśli muszę to zrobić to to zrobię'. Nie był między nami większego kontaktu, jednak z Denisem jest zupełnie inaczej".

"The Black" promuję na razie dwa single "I Won't Give In" i "Undivided", które można już przesłuchać.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31