Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Manowar - niezbędnik koncertowy

Manowar - niezbędnik koncertowy

Już jutro, 16 stycznia w hali Torwar w Warszawie wystąpi Manowar. Prezentujemy garść informacji praktycznych dotyczących koncertu.

Otwarcie bram:
Otwarcie bram hali Torwar nastąpi w dniu koncertu o godzinie 18:45. Czynne będą wszystkie wejścia funkcjonujące przy każdej imprezie organizowanej w hali. Początek koncertu został zaplanowany na godzinę 20:30. Manowar wystąpi bez supportu.

Parkingi przy hali:
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł - 140 miejsc, przed stadionem Legii parking bezpłatny ok. 50 miejsc.

Dojazd:
Na teren Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar najlepiej dojechać komunikacją miejską. Do przystanku Rozbrat: 107, 138, 143, 159, 162, 182, 187, 188, 502, 520, N33, N83. Do przystanku Torwar: 138, 141, 151, 155, 171, 182, 188, 185, N25, N75. Godziny odjazdów są dostępne na stronie: www.ztm.waw.pl

Zakup biletów w dniu koncertu:
W dniu koncertu będzie można nabywać bilety od godziny 10:00 - w kasach hali Torwar oraz na stronie eBilet.pl, eventim.pl oraz ticketpro.pl.

Osoby niepełnosprawne:
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W i D.

Gastronomia na koncercie:
Na obszarze hali będzie znajdować się sześć punktów gastronomicznych. Cztery z nich będą zlokalizowane na I piętrze, pozostałe dwa na parterze w pobliżu głównego wejścia. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie:
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert:
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), kamer, aparatów fotograficznych z odłączanym obiektywem, sprzętu do rejestrowania dźwięku, wskaźników laserowych, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, długich łańcuchów przy portfelach, banerów oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne:
Na teren imprezy nie można wnosić aparatów fotograficznych z odkręconymi obiektywami. Dopuszczalne jest natomiast korzystanie z aparatów kompaktowych.

Punkty medyczne:
Podczas trwania koncertu Manowar w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

Bankomaty:
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia:
Szatnia ulokowana będzie w holu głównym. Szatnia będzie odpłatna, prosimy o nie pozostawianie wartościowych rzeczy w ubraniach. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety:
Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalne pamiątkami związanymi z zespołem. Będzie można zakupić m.in.: koszulki, bluzy, torby, kubki oraz płyty.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31