Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Jarocin Festiwal 2016: kup karnet zanim podrożeje

Jarocin Festiwal 2016: kup karnet zanim podrożeje

Jeszcze trzy tygodnie potrwa sprzedaż karnetów na Jarocin Festiwal 2016 w pierwotnej cenie.

Do 15 lutego można je nabywać po 240 złotych. Później podrożeją. Przedłużenie czasu trwania początkowej sprzedaży to ukłon w stronę fanów trzeciego zagranicznego headlinera imprezy, którego nazwę poznamy w nadchodzących dniach!

Jak poinformowała agencja Prestige MJM, która po raz drugi zorganizuje legendarny festiwal w Jarocinie, w związku z koniecznością nieznacznego opóźnienia ogłoszenia następnej zagranicznej gwiazdy Jarocin Festiwal 2016, sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie 240 zł została przedłużona do połowy lutego.

"Nie mamy wątpliwości, że kolejna informacja o tym, kto zasili tegoroczny line-up wzbudzi ogromne zainteresowanie szybkim zakupem festiwalowych wejściówek. Zdecydowaliśmy, że fani tego artysty również powinni mieć szansę na nabycie karnetów w pierwotnej cenie" - przyznaje Marek Kurzawa z Prestige MJM.

Informacja o wydłużeniu okresu sprzedaży wejściówek po 240 złotych bez wątpienia ucieszy wszystkich tych, którzy planowali sprezentować festiwalowy karnet ukochanej osobie, w związku ze zbliżającym się Dniem Zakochanych (14 lutego). Nie od dziś wiadomo bowiem, że bilet na koncert lub festiwal to doskonały pomysł na prezent dla wszystkich miłośników muzyki.

"Tygodnie poprzedzające Walentynki to zawsze okres dynamicznej sprzedaży biletów na koncerty. Wszyscy zakochani fani mocniejszych brzmień będą więc mieli nadal możliwość sprezentowania najbliższym karnetów na jarociński festiwal w tańszej cenie" - dodaje Janusz Stefański z Prestige MJM.

Jarocin Festiwal 2016 odbędzie się w dniach 7 - 9 lipca 2016. Wśród dotychczas ogłoszonych zagranicznych gwiazd nadchodzącej edycji znalazły się formacje: Slayer oraz Five Finger Death Punch. Pierwsi reprezentanci polskiej sceny to z kolei zespoły: TSA, Luxtorpeda, Farben Lehre oraz Oberschlesien.

Trzydniowe karnety w cenie 240 zł można nabywać do 15 lutego poprzez stronę: www.prestigemjm.com, eBilet.pl, a także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

Suicide Silence Suicide Silence

Na początek od razu zaznaczę, że nie podoba mi się, ani obecność Eddiego Hermidy w Suicide Silence, ani renesans nu-metalu, ani tym bardziej nagranie...Gramy dalej

5 /10
Gemini Suite Jon Lord

Ktoś musiał być pierwszy. Więc to nie tak, że pstryknięto palcami i powstał "S&M" Metalliki albo "Moment of Glory" Scorpionsów, nie wspominając...Gramy dalej

5 /10
Power Trip ocena 7
Nightmare Logic
Gatunek: Thrash metal
Return to Ommadawn
Gatunek: Progressive rock
Soen ocena 7
Lykaia
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLutynastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28