Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: wygraj bilety na koncerty Huntera

Konkurs: wygraj bilety na koncerty Huntera

Hunter znów wyrusza na polowanie! Obsypana nagrodami formacja ze Szczytna pojawi się 13 marca w poznańskim klubie Blue Note oraz 20 marca w klubie Parlament w Gdańsku. Mamy bilety na te koncerty!

Podczas koncertów Drak z ekipą zaprezentują obszerny materiał z ponad 30 letniej działalności scenicznej zespołu.

13 marca 2016
Blue Note / Poznań


Bilety:
34 zł (http://pwevents.pl/pl/bilety,1,311.html)
39 zł (przedsprzedaż)
44 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w: Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, KupBilet, pwevents.pl, Rock Long Luck, CIM, Blue Note

Wydarzenie na FB

20 marca 2016
Parlament / Gdańsk


Bilety:
34 zł (http://pwevents.pl/pl/bilety,1,310.html)
39 zł (przedsprzedaż)
44 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w:  Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, KupBilet, pwevents.pl, klub Parlament, Lotto (Ch Manhattan) i Tikeria

Wydarzenie na FB

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania po jednym pojedynczym bilecie na koncert w Poznaniu i Gdańsku. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Hunter. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 4 marca.


Hunter powstał w Szczytnie na Mazurach, założony przez gitarzystę Pawła “Draka" Grzegorczyka i perkusistę Grześka “Brooza" Sławińskiego. W 1983 roku, wspólnie z kolegami z klasy szczycieńskiego LO zaczęli grać covery na szkolnych akademiach. Kilka lat później, już jako Hunter, zespół zagrał pierwszy koncert na deskach Miejskiego Domu Kultury. Był to rok 1985 i od tego czasu datuje się istnienie zespołu.

"Po prostu spodobało nam się to słowo. W momencie, kiedy nazwa powstawała, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co oznacza. To było na początku nauki w szczycieńskim LO. "Hunter" było słowem z tytułu kawałka Def Leppard - "Die Hard The Hunter" - z płyty "Pyromania", której byliśmy z Grześkiem wielkimi fanami. Dopiero zaczynaliśmy się uczyć angielskiego i nie zadaliśmy sobie trudu, żeby je tłumaczyć. Poźniej, jego sens trochę mnie rozczarował, przyznaję. Postanowiliśmy jednak, że gdy ktoś nas spyta: "dlaczego nazwaliście się Łowcy?" - będziemy odpowiadać: Jesteśmy Łowcy, bo zabieramy bogatym i dajemy biednym... czyli nam samym. W rzeczywistości w momencie wymyślania nic dla nas nie znaczyło - po prostu zlepek sześciu literek bez żadnej ideologii tworzących fajnie brzmiące słowo"

Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Atonement Immolation

Są piłkarze, których lubię, a których kariery układały się różnie. Jedni błysnęli za młodu, ale nigdy nie potwierdzili drzemiącego w nich...Gramy dalej

8 /10
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Emmure ocena 8
Look at Yourself
Gatunek: Metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31