Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: wygraj bilety na koncerty Huntera

Konkurs: wygraj bilety na koncerty Huntera

Hunter znów wyrusza na polowanie! Obsypana nagrodami formacja ze Szczytna pojawi się 13 marca w poznańskim klubie Blue Note oraz 20 marca w klubie Parlament w Gdańsku. Mamy bilety na te koncerty!

Podczas koncertów Drak z ekipą zaprezentują obszerny materiał z ponad 30 letniej działalności scenicznej zespołu.

13 marca 2016
Blue Note / Poznań


Bilety:
34 zł (http://pwevents.pl/pl/bilety,1,311.html)
39 zł (przedsprzedaż)
44 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w: Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, KupBilet, pwevents.pl, Rock Long Luck, CIM, Blue Note

Wydarzenie na FB

20 marca 2016
Parlament / Gdańsk


Bilety:
34 zł (http://pwevents.pl/pl/bilety,1,310.html)
39 zł (przedsprzedaż)
44 zł (w dniu koncertu)

Bilety do nabycia w:  Ticketpro, Eventim, Ebilet, Biletomat.pl, KupBilet, pwevents.pl, klub Parlament, Lotto (Ch Manhattan) i Tikeria

Wydarzenie na FB

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania po jednym pojedynczym bilecie na koncert w Poznaniu i Gdańsku. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Hunter. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz nazwę miasta, które wybieracie. Nazwiska zwycięzców ogłosimy 4 marca.


Hunter powstał w Szczytnie na Mazurach, założony przez gitarzystę Pawła “Draka" Grzegorczyka i perkusistę Grześka “Brooza" Sławińskiego. W 1983 roku, wspólnie z kolegami z klasy szczycieńskiego LO zaczęli grać covery na szkolnych akademiach. Kilka lat później, już jako Hunter, zespół zagrał pierwszy koncert na deskach Miejskiego Domu Kultury. Był to rok 1985 i od tego czasu datuje się istnienie zespołu.

"Po prostu spodobało nam się to słowo. W momencie, kiedy nazwa powstawała, kompletnie nie zdawaliśmy sobie sprawy, co oznacza. To było na początku nauki w szczycieńskim LO. "Hunter" było słowem z tytułu kawałka Def Leppard - "Die Hard The Hunter" - z płyty "Pyromania", której byliśmy z Grześkiem wielkimi fanami. Dopiero zaczynaliśmy się uczyć angielskiego i nie zadaliśmy sobie trudu, żeby je tłumaczyć. Poźniej, jego sens trochę mnie rozczarował, przyznaję. Postanowiliśmy jednak, że gdy ktoś nas spyta: "dlaczego nazwaliście się Łowcy?" - będziemy odpowiadać: Jesteśmy Łowcy, bo zabieramy bogatym i dajemy biednym... czyli nam samym. W rzeczywistości w momencie wymyślania nic dla nas nie znaczyło - po prostu zlepek sześciu literek bez żadnej ideologii tworzących fajnie brzmiące słowo"

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30