Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilet na Colours of Ostrava 2016!

Wygraj bilet na Colours of Ostrava 2016!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na festiwal Colours of Ostrava 2016, który odbędzie się w dniach 14-17 lipca.

Colours of Ostrava to międzynarodowy festiwal wielogatunkowy, odbywający się od 2002 roku w czeskiej Ostrawie. W 2012 roku festiwal przeniesiono na obrzeża miasta, do niezwykłego, postindustrialnego kompleksu huty Dolní Vítkovice. Wydarzenie zostało uhonorowane m.in. czeską nagrodą Anioła (Anděl) jako Wydarzenie muzyczne roku 2005 i 2006. Trzy lata z rzędu (2004-2006) było też uznane za najlepsze wydarzenie muzyczne przez ALMA (Akropolis Live Music Awards) w kategorii koncert/festiwal roku.

Dotychczas ogłoszono nazwy m.in takich wykonawców: Underworld, Tame Impala, Of Monsters And Men, Thievery Corporation, Kodaline, Passenger, Anohni (Antony & the Johnsons + Oneohtrix), Slowdive, The Vaccines, 2Cellos, Caro Emerald, Nothing But Thieves, Aurora, Kiasmos, Rocky Dawuni, Kila, Mbongwana Star, Mariachi El Bronx, Songhoy Blues, Skinny Lister, CC Smugglers, The Unthanks, My Baby, Joel Sebunjo & Sundiata, Freeborn Brothers, Al Jawala, Mydy Rabycad, Lake Malawi, Republic of Two, Ohm Square, Ivan Hlas Trio, VR/Nobody, Selective Mute, David Stypka & Bandjezz, Martin Kratochvil & Jazz Q, The Atavists i wielu innych.

Z polskich wykonawców zobaczymy: Brodkę, Artura Rojka, Fismoll, Freeborn Brothers, Annę Marię Jopek & Kroke, Marię Peszek i Syny.

Więcej szczegółów, wszyscy wykonawcy oraz ceny biletów na www.colours.pl

Colours of Ostrava 2016
14-17 lipca 2016 | Ostrawa, Czechy


Polska przedsprzedaż biletów: www.joystore.pl/colours

Facebook

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania jeden pojedynczy karnet na festiwal. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego imieniem i nazwiskiem maila o tytule Colours wraz z odpowiedzią na pytanie: Ile razy na Colours of Ostrava wystąpiła Bjork?
Konkurs trwa do niedzieli (26 czerwca) do północy. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Wygrany bilet będzie do odbioru wyłącznie na miejscu, w dniu rozpoczęcia festiwalu. Karnet czterodniowy upoważnia do wstępu na cztery dni festiwalu i nie obejmuje noclegu na polu namiotowym, ani parkingu.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczny udział w konkursie. Bjork wystąpiła na Colours of Ostrava jeden raz. Karnet na festiwal otrzymuje Patrycja Paprotna. Gratulujemy!

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31