Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Co dalej z Solo Życia?

Co dalej z Solo Życia?

Na stronie Solo Życia pojawił się wystosowany przez Mietka Jureckiego komunikat związany z dalszymi losami imprezy.

Oświadczenie na stronie http://solozycia.pl

Z przykrością zmuszony jestem zakomunikować, że z uwagi na brak środków finansowych festiwal Solo Życia będzie miał w tym roku jedynie symboliczny charakter. Wskutek zaistniałej sytuacji zmuszony jestem zrezygnować z produkcji koncertów festiwalowych. Odbędzie się jedynie finał konkursu Solo Życia, który przeprowadzony zostanie w terminie późniejszym.

Jako człowiek odpowiedzialny, dokonałem realistycznej oceny faktów i stwierdzam, że profesjonalną organizację tegorocznego festiwalu uniemożliwiło mi zarówno kilkumiesięczne wstrzymanie produkcji koncertów finałowych na skutek oczekiwania na środki finansowe, jak i świadomość zbyt krótkiego czasu, który w związku z powyższym pozostał do daty odbycia się imprezy. Ponieważ nie mogę pozwolić na to, aby 12 edycja festiwalu, w przeciwieństwie do poprzednich, została wyprodukowana szybko, po amatorsku i z miernym skutkiem, więc zdecydowałem się nie kontynuować w tym roku mojej pracy społecznej, której finalnie musiałbym się wstydzić.

W związku z powyższym pragnę serdecznie przeprosić Artystów oraz Publiczność za to, że bazując na swoim doświadczeniu w produkcji 11 poprzednich edycji festiwalu Solo Życia, optymistycznie pozwoliłem sobie zaprosić Państwa na tegoroczną imprezę. Obecna sytuacją zmusza mnie do zakomunikowania, że zaproszenie na tegoroczny festiwal Solo Życia nie jest niestety aktualne, Podobnie jak Państwo jestem rozczarowany i jest mi przykro!

Ogłoszenie listy finalistów konkursu Solo Życia nastąpi 11 lipca i wówczas prawdopodobnie podamy również termin i miejsce przeprowadzenia finału konkursu.

Mietek Jurecki

Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30