Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Persistence Tour ponownie w Polsce

Persistence Tour ponownie w Polsce

Persistence Tour ponownie przyjedzie do Polski. Koncert w ramach przyszłorocznej edycji odbędzie się w 19 stycznia 2017 w warszawskiej Progresji. Headlinerami będą Suicidal Tendencies i Agnostic Front.

Suicidal Tendencies to jedna z tych kapel, których koncertu nigdy nie zapomnisz. Dynamit na scenie, charyzma Mike’a Muira i umiejętności jego kumpli instrumentalistów, składają się na doskonały show, w którym jest miejsce na crossover, thrash i hardcore. Kalifornijska grupa działa na scenie już 35 lat, a na koncie ma tak niezapomniane albumy jak "Join The Army", czy "Lights…Camera…Revolution!" i hity kalibru “Trip At The Brain", "Institutionalized", "Possessed To Skate", "You Can't Bring Me Down", "War Inside My Head". Pomimo długiego stażu Suicidal Tendencies nie traci na jakości. Zespół będzie promować nowy album, zapowiadany na wrzesień "The World Gone Mad", nagrany z Davem Lombardo na perkusji.

Zawsze w kontrze do establishmentu polityczno-biznesowego, zawsze po stronie niesprawiedliwie traktowanych i piętnujący wszelkie zło, jakie dzieje się na świecie oraz bezgranicznie zakochani w rodzinnym Nowym Jorku. Oto Agnostic Front, jedna z największych legend hardcore'a. "Victim In Pain", "Cause For Alarm" i "Liberty And Justice For..." - trzy pierwsze albumy kapeli dowodzonej od ponad 30 lat przez niezmordowanych Vinny'ego Stigmę i Rogera Mireta, to pomnikowe płyty gatunku. Ale Agnostic Front nie jest zespołem spoczywającym na laurach albo odcinającym kupony. Nowojorska legenda ciężko pracuje i regularnie dostarcza fanom nową porcję muzyki. W 2015 roku kapela wydała świetnie przyjęty materiał "The American Dream Died", który promowała między innymi w Polsce.

19 stycznia 2017
Warszawa / Progresja, ul. Fort Wola 22


Bilety:
110 zł - przedsprzedaż,
130 zł - w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Zaprasza Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net/
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://instagram.com/knockoutprod/

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31