Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Wygraj bilet na koncert Intronaut i Shining!

Wygraj bilet na koncert Intronaut i Shining!

Już 12 września na jednej scenie poznańskiego klubu Pod Minogą wystąpią formacje Intronaut, Shining i Obsidian Kingdom. Wygraj bilet na ten koncert!

Dla muzyków Intronaut będzie to pierwsza wizyta w naszym kraju, natomiast Shining gościł w Polsce rok temu i uraczył nas wtedy niesamowitym widowiskiem. Koncert otworzy hiszpański Obsidian Kingdom, jeden z nieoszlifowanych diamentów wytwórni Season of Mist, która słynie z promowania nietypowych i utalentowanych artystów, często prezentujących inne podejście do metalowej sztuki.

12 września 2016
Poznań / Pod Minogą


Bilety:
45 - TUTAJ
50 - Ticketpro, Eventim, eBilet, Biletomat.pl, CIM, Rock Long Luck, klub Pod Minogą
55 - w dniu koncertu

Wydarzenie na FB

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać maila o tytule Shining. W treści maila musi znaleźć się imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie: w koncertowej setliście Shining zazwyczaj nie brakuje własnej wersji jednego z najbardziej znanych utworów King Crimson. O jaki utwór chodzi?

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do niedzieli (28 sierpnia) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za maile. Chodziło oczywiście o utwór "21st Century Schizoid Man". Bilety otrzymują: Mikołaj Ignaszewski i Kamil Śliwiński. Gratulujemy!


Intronaut powstał w 2004 roku w Los Angeles, a jego twórczość łączy w sobie progresywny rock, metal i elementy jazzu. Członkowie zespołu to doświadczeni, byli muzycy takich zespołów jak Anubis Rising, Exhumed, Uphill Battle czy Impaled. Na swoim koncie mają 5 albumów studyjnych, z których ostatni, wydany w 2015 roku "The Direction of Last Things", zanotował znakomite wyniki sprzedaży w USA, docierając na 7 pozycję listy US Hard Rock i 3 miejsce notowania US Top Heatseekers. Po swoim debiutanckim krążku zostali szybko dostrzeżeni przez Century Media i od tej pory są związani z tą wytwórnią. Formacja dzieliła scenę z takimi zespołami jak Kylesa, Mastodon, Red Fang, Animals as Leaders czy TesseracT, a w 2012 roku supportowała Tool na trasie po Ameryce Północnej.

Rezydujący w Oslo Shining to zespół, po którym można zawsze spodziewać się czegoś niespodziewanego. Norweska formacja ma na koncie siedem albumów, w tym arcydzieło "Blackjazz" (pierwsza dziesiątka notowań płyt w krainie fiordów), a także ostatni, wciąż promowany "International Blackjazz Society". Kapela Jørgena Munkeby'ego, w której muzyce można usłyszeć black metal, free jazz, fusion, elementy progmetalowe oraz różnorakie eksperymenty dźwiękowe, gościła u nas niejednokrotnie i zawsze przyjmowana była entuzjastycznie. Z pewnością nie inaczej będzie i tym razem.

Obsidian Kingdom jest rzadkim okazem na dzisiejszej scenie muzycznej. Niekonwencjonalny i ciągle podejmujący wyzwania, kwintet z Barcelony czuje się równie dobrze na dużych scenach plenerowych festiwali, jak i na kameralnych koncertach w muzeach sztuki współczesnej. W marcu tego roku ukazał się drugi album grupy "A Year With No Summer", który łączy najcięższe i najmroczniejsze dźwięki z najlżejszymi, tworząc kolorową lecz niepokojącą aurę.

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31