Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Havana Moon - The Rolling Stones Live in Cuba w Multikinie

Havana Moon - The Rolling Stones Live in Cuba w Multikinie

25 marca 2016 roku - ten dzień przeszedł do historii. To właśnie wtedy The Rolling Stones, jako pierwsza rockowa kapela, zagrali ogromny darmowy koncert dla setek tysięcy Kubańczyków. "Havana Moon - The Rolling Stones Live in Cuba", filmowy zapis występu, zostanie zaprezentowany na kinowych ekranach na całym świecie tylko raz w piątek 23 września.

Mick Jagger i Keith Richards są zachwyceni koncertem. "Show w Cubie było niesamowite! To wyjątkowy moment, morze ludzi aż po horyzont", mówi Jagger. "Móc wreszcie rozbujać Kubę, to było wspaniałe!", dodaje Richards. Brytyjczyków obejrzało na żywo ponad milion mieszkańców Kuby. Koncert zbiegł się z historyczną wizytą prezydenta USA Baracka Obamy, która była swoistym "warm up show" przed występem Stonesów. Prezydent odniósł się w swojej przemowie do koncertu Brytyjczyków, który złotymi zgłoskami zapisał się w historii kraju stojącego u progu zmian.

Mick Jagger w żartobliwy sposób odniósł się do historycznego show opisując członków swojego zespołu jako rewolucjonistów. Zespół zagrał później swoje największe hity, jak "Jumpin’ Jack Flash", "It’s Only Rock ‘n’ Roll", "Paint It Black", "Start Me Up", "Brown Sugar", oraz oczywiście "(I Can’t Get No) Satisfaction", ale pojawiło się także kilka niespodzianek, które spotkały się ze wspaniałym odbiorem publiczności.

"Havana Moon - The Rolling Stones Live in Cuba" będzie można zobaczyć 23 września 2016 o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań - 51, Szczecin, Warszawa - Złote Tarasy, Warszawa - Ursynów, Wrocław Pasaż, Zabrze

Ceny biletów:
Warszawa: 26,50 zł
Gdańsk, Kraków, Łódź, Poznań 51, Wrocław - Pasaż: 25 zł
Pozostałe kina: 23 zł

Bilety można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym pokazu.

2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Let Me Feel Your Power Saxon

Album "Let Me Feel Your Power" to dziesiąte koncertowe wydawnictwo angielskiej legendy heavy metalu, grupy Saxon.

Gramy dalej

8 /10
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Suicide Squad: The Album
Gatunek: Soundtrack
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31