Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Nickelback w Polsce - Konkurs!

Nickelback w Polsce - Konkurs!

21 września na warszawskim Torwarze wystąpi kanadyjska formacja Nickelback. Dla posiadaczy biletów na ten koncert przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs.

Nickelback, którego płyty wielokrotnie pokryły się platyną wyrusza w ogromną trasę koncertową w 2016 roku, która rozpocznie się 2 września w Helsinkach w Finlandii. Supportem na całej trasie będzie kanadyjski Monster Truck. Będzie to już 10 trasa w dorobku Nickelback. Tej jesieni zespół odwiedzi 30 miast w Europie, a 21 września wystąpi na warszawskim Torwarze.

Uwaga konkurs!

Konkurs przeznaczony jest dla posiadaczy biletów na koncert. Nagrodą w konkursie są dwa miejsca na VIP risers, czyli specjalnych platformach przy samej scenie. Żeby wziąć udział w konkursie należy:
1. posiadać bilet na koncert,
2. wysłać maila na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. W treści wiadomości musi znaleźć się imię i nazwisko nadawcy oraz odpowiedź na pytanie: Nickelback, w ramach promocji albumu "No Fixed Address", miał wystąpić w Polsce już w październiku 2015 roku, jednak zespół odwołał wówczas całą trasę koncertową. Dlaczego?

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do piątku (16 września) do godziny 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Oczywiście, zespół odwołał ubiegłoroczną wizytę z powodu problemów zdrowotnych Chada Kroegera, zakończonych operacją. Otrzymaliśmy bardzo dużo odpowiedzi, niestety nagrodę mogą otrzymać tylko dwie osoby. Są to: Robert Trocha i Kamil Byszyński. Gratulujemy!


Nickelback od początku swojej kariery utrzymuje się w czołówce najbardziej popularnych zespołów ostatnich dwóch dekad. Światowa sprzedaż albumów grupy przekroczyła 50 milionów, a ich niezapomniany hit "How You Remind Me" pozostaje na liście Billboardu jako "Top Rock Song of The Decade". Pośród wszystkich wyróżnień zdobytych przez Nickelback do najważniejszych należą "Top Rock Group of the Decade" dziewięć nominacji do nagrody Grammy, trzech American Music Awards, World Music Award, People’s Choice Award. W rodzinnej Kanadzie Nickelback zdobył 36 nominacji do Juno Award, z których wygrali aż 12 statuetek. Zespół został również umieszczony na Canada’s Walk of Fame.

21 września 2016
Warszawa / Torwar


Bilety w cenach od 190 zł na www.LiveNation.pl.

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym koncertu.

David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię Paul Trynka

Artystyczne dziwadło. Kosmita. Wielka zagadka i nieodkryta tajemnica świata popkultury. A może po prostu cyniczny manipulant, który jak nikt inny...Gramy dalej

9 /10
Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31