Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Entuzjastyczne recenzje trasy Stinga 57th & 9th World tour

Entuzjastyczne recenzje trasy Stinga 57th & 9th World tour

Wyprzedane koncerty w Ameryce Północnej i Europie w ramach Sting’s 57th & 9th World Tour z udziałem gości specjalnych: The Last Bandoleros oraz Joe Sumner zdobywają olbrzymią przychylność fanów i niezwykle entuzjastyczne recenzje krytyków.

Gitarowo-rockowa trasa, podczas której zobaczymy czteroosobowy zespół, rozpoczęła się w Vancouver niespełna dwa tygodnie temu. Zawita do 24 krajów w Ameryce Północnej zanim przeniesie się 21 marca do Barcelony, by odwiedzić 13 miast europejskich - trasa uwzględnia dodatkowe występy dodane z uwagi na olbrzymie zainteresowanie fanów w San Francisco, Los Angeles, Londynie i Paryżu.

Po koncertach w Ameryce Północnej i Europie, dalszą część trasy zaplanowano na Amerykę Południową i Centralną, Singapur, Hong Kong, Tokio i Osakę. Następnie Sting powróci do Europy, gdzie wystąpi na festiwalach i koncertach specjalnych w Szwecji, Norwegii, Czechach, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Portugalii i we Włoszech. Szczegóły dotyczące trasy i bilety na www.sting.com.

Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara).

Dwunasty solowy album Stinga 57th & 9th, będący zarazem jego pierwszym rockowo-popowym projektem od ponad dziesięciu lat, ukazał się 11 listopada nakładem A&M/Interscope Records. Kolekcja 10 piosenek ukazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych Stinga - od chropowatego, gitarowego pierwszego singla "I Can’t Stop Thinking About You" do dzikiego "Petrol Head" i wzniosłego "50,000." Album powstał zaledwie w kilka tygodni, za jego produkcję odpowiada Martin Kierszenbaum, a w nagraniach brali udział muzycy od lat współpracujący ze Stingiem: Dominic Miller (gitara) i Vinnie Colaiuta (perkusja) a także perkusista Josh Freese (Nine Inch Nails, Guns n’ Roses), gitarzysta  Lyle Workman oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros (wokale wspierające).

Promotorem trasy 57th & 9th jest Live Nation Global Touring, a za produkcję odpowiada Cherrytree Management oraz RZO Entertainment. Szczegóły dotyczące trasy i bilety na www.sting.com.

W ramach trasy, już 27 marca, Sting wystąpi w warszawskim Torwarze.

Bilety na stronie: http://www.livenation.pl

Photo Credit: Rebecca Blissett

Gods Of Violence Kreator

Mille Petrozza na czternastym albumie studyjnym Kreator pt. "Gods Of Violence" ogłasza: Szatan jest rzeczywistością!

Gramy dalej

8 /10
The Last Night of The Electrics Status Quo

Status Quo legendą jest i basta. Wystarczy wspomnieć, że od 1962 roku do dziś, nagrali 60 piosenek, które znalazły się na brytyjskiej liście...Gramy dalej

6 /10
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Wastelands
Gatunek: Post-rock
Origin ocena 6
Unparalleled Universe
Gatunek: Death metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31