Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Entuzjastyczne recenzje trasy Stinga 57th & 9th World tour

Entuzjastyczne recenzje trasy Stinga 57th & 9th World tour

Wyprzedane koncerty w Ameryce Północnej i Europie w ramach Sting’s 57th & 9th World Tour z udziałem gości specjalnych: The Last Bandoleros oraz Joe Sumner zdobywają olbrzymią przychylność fanów i niezwykle entuzjastyczne recenzje krytyków.

Gitarowo-rockowa trasa, podczas której zobaczymy czteroosobowy zespół, rozpoczęła się w Vancouver niespełna dwa tygodnie temu. Zawita do 24 krajów w Ameryce Północnej zanim przeniesie się 21 marca do Barcelony, by odwiedzić 13 miast europejskich - trasa uwzględnia dodatkowe występy dodane z uwagi na olbrzymie zainteresowanie fanów w San Francisco, Los Angeles, Londynie i Paryżu.

Po koncertach w Ameryce Północnej i Europie, dalszą część trasy zaplanowano na Amerykę Południową i Centralną, Singapur, Hong Kong, Tokio i Osakę. Następnie Sting powróci do Europy, gdzie wystąpi na festiwalach i koncertach specjalnych w Szwecji, Norwegii, Czechach, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Austrii, Szwajcarii, Portugalii i we Włoszech. Szczegóły dotyczące trasy i bilety na www.sting.com.

Podczas 57th & 9th Tour Stingowi towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół: jego wieloletni gitarzysta Dominic Miller, Josh Freese (perkusja) oraz Rufus Miller (gitara).

Dwunasty solowy album Stinga 57th & 9th, będący zarazem jego pierwszym rockowo-popowym projektem od ponad dziesięciu lat, ukazał się 11 listopada nakładem A&M/Interscope Records. Kolekcja 10 piosenek ukazuje szeroki wachlarz stylów muzycznych Stinga - od chropowatego, gitarowego pierwszego singla "I Can’t Stop Thinking About You" do dzikiego "Petrol Head" i wzniosłego "50,000." Album powstał zaledwie w kilka tygodni, za jego produkcję odpowiada Martin Kierszenbaum, a w nagraniach brali udział muzycy od lat współpracujący ze Stingiem: Dominic Miller (gitara) i Vinnie Colaiuta (perkusja) a także perkusista Josh Freese (Nine Inch Nails, Guns n’ Roses), gitarzysta  Lyle Workman oraz pochodzący z San-Antonio zespół Tex-Mex The Last Bandoleros (wokale wspierające).

Promotorem trasy 57th & 9th jest Live Nation Global Touring, a za produkcję odpowiada Cherrytree Management oraz RZO Entertainment. Szczegóły dotyczące trasy i bilety na www.sting.com.

W ramach trasy, już 27 marca, Sting wystąpi w warszawskim Torwarze.

Bilety na stronie: http://www.livenation.pl

Photo Credit: Rebecca Blissett

Under Cover Motorhead

Okazuje się, że Lemmy potrafi zrobić dobrą imprezę nawet po śmierci.

Gramy dalej

9 /10
1994 Jamal

Mamy rok 1994. 5 kwietnia coś we mnie (i wielu z Was) umiera wraz z odejściem Kurta Cobaina.

Gramy dalej

5 /10
Out of the Voiceless Grave
Gatunek: Death metal
Korpus ocena 7
Respekt
Gatunek: Heavy metal
Wolves
Gatunek: Punk
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30