Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zobacz nowy teledysk Muse

Zobacz nowy teledysk Muse

Formacja Muse zaprezentowała teledysk do nowego utworu "Dig Down".

"Dig Down" to pierwszy materiał Matta Bellamy, Chrisa Wolstenholme i Dominica Howarda od czasu ostatniego, siódmego albumu "Drones", który ukazał się w 2015 roku.

Teledysk został wyreżyserowany przez Lance'a Drake'a i występuje w nim Lauren Wasser, modelka, która kilka lat temu straciła nogę w wyniku wstrząsu toksycznego po użyciu tamponu.  

Mówi Lance Drake: "Kiedy usłyszałem tę piosenkę wiedziałem, że do teledysku będę potrzebować narracji wypełnionej akcją. O Lauren usłyszałem jakiś rok temu, przeczytałem o wydarzeniach, które ją dotknęły i od tego czasu myślałem o tym, aby pewnego dnia nakręcić film z jej udziałem. Siła piosenki sprawiła, że pomyślałem o Lauren i napisałem scenariusz teledysku oparty na jej historii i o tym jak przezwyciężyła późniejsze trudności".

"Kiedy pisałem ten utwór szukałem przeciwwagi dla negatywnych zjawisk, które dziś dominują na świecie." - dodaje Matt Bellamy. "Chciałem zainspirować, przekazać nadzieję i optymizm ludziom, którzy walczą w to co wierzą. Nawet jednostki mogą zmienić świat jeśli tylko będą tego chciały."

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

GALERIA
Zmartwychwstaniemy Dr Misio

Uwaga, emocjonalne kaleki! Dr Misio ponownie otworzył swój gabinet i przyjmuje nawet nieubezpieczonych. Masz pęknięte serduszko lub połamałeś...Gramy dalej

7 /10
25 lat. Koncert w Trójce Wojtek Pilichowski

Na swój koncert dostał ledwo 60 minut, a dla Wojtka Pilichowskiego pewno i trzy godziny, to byłoby mało.

Gramy dalej

7 /10
Kreator ocena 8
Gods Of Violence
Gatunek: Thrash metal
Status Quo ocena 6
The Last Night of The Electrics
Gatunek: Rock
Mad Season
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniLipiecnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31