Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zobacz nowy teledysk Muse

Zobacz nowy teledysk Muse

Formacja Muse zaprezentowała teledysk do nowego utworu "Dig Down".

"Dig Down" to pierwszy materiał Matta Bellamy, Chrisa Wolstenholme i Dominica Howarda od czasu ostatniego, siódmego albumu "Drones", który ukazał się w 2015 roku.

Teledysk został wyreżyserowany przez Lance'a Drake'a i występuje w nim Lauren Wasser, modelka, która kilka lat temu straciła nogę w wyniku wstrząsu toksycznego po użyciu tamponu.  

Mówi Lance Drake: "Kiedy usłyszałem tę piosenkę wiedziałem, że do teledysku będę potrzebować narracji wypełnionej akcją. O Lauren usłyszałem jakiś rok temu, przeczytałem o wydarzeniach, które ją dotknęły i od tego czasu myślałem o tym, aby pewnego dnia nakręcić film z jej udziałem. Siła piosenki sprawiła, że pomyślałem o Lauren i napisałem scenariusz teledysku oparty na jej historii i o tym jak przezwyciężyła późniejsze trudności".

"Kiedy pisałem ten utwór szukałem przeciwwagi dla negatywnych zjawisk, które dziś dominują na świecie." - dodaje Matt Bellamy. "Chciałem zainspirować, przekazać nadzieję i optymizm ludziom, którzy walczą w to co wierzą. Nawet jednostki mogą zmienić świat jeśli tylko będą tego chciały."

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

GALERIA
Day Of The Gusano: Live in Mexico Slipknot

Slipknot powrócił do przeszłości.

Gramy dalej

8 /10
Made in Poland Kult

Kult to przede wszystkim zespół koncertowy. Na scenie prawdziwy tytan. Kto wie czy nie najlepsza koncertowa ekipa w Polsce. Na pewno najbardziej zapracowana....Gramy dalej

7 /10
Jake Bugg ocena 5
Hearts That Strain
Gatunek: Folk
Wintersun ocena 8
The Forest Seasons
Gatunek: Metal
Believe ocena 9
VII Widows
Gatunek: Art Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniListopadnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30