Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zobacz nowy teledysk Muse

Zobacz nowy teledysk Muse

Formacja Muse zaprezentowała teledysk do nowego utworu "Dig Down".

"Dig Down" to pierwszy materiał Matta Bellamy, Chrisa Wolstenholme i Dominica Howarda od czasu ostatniego, siódmego albumu "Drones", który ukazał się w 2015 roku.

Teledysk został wyreżyserowany przez Lance'a Drake'a i występuje w nim Lauren Wasser, modelka, która kilka lat temu straciła nogę w wyniku wstrząsu toksycznego po użyciu tamponu.  

Mówi Lance Drake: "Kiedy usłyszałem tę piosenkę wiedziałem, że do teledysku będę potrzebować narracji wypełnionej akcją. O Lauren usłyszałem jakiś rok temu, przeczytałem o wydarzeniach, które ją dotknęły i od tego czasu myślałem o tym, aby pewnego dnia nakręcić film z jej udziałem. Siła piosenki sprawiła, że pomyślałem o Lauren i napisałem scenariusz teledysku oparty na jej historii i o tym jak przezwyciężyła późniejsze trudności".

"Kiedy pisałem ten utwór szukałem przeciwwagi dla negatywnych zjawisk, które dziś dominują na świecie." - dodaje Matt Bellamy. "Chciałem zainspirować, przekazać nadzieję i optymizm ludziom, którzy walczą w to co wierzą. Nawet jednostki mogą zmienić świat jeśli tylko będą tego chciały."

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

GALERIA
Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31