Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zobacz nowy teledysk Muse

Zobacz nowy teledysk Muse

Formacja Muse zaprezentowała teledysk do nowego utworu "Dig Down".

"Dig Down" to pierwszy materiał Matta Bellamy, Chrisa Wolstenholme i Dominica Howarda od czasu ostatniego, siódmego albumu "Drones", który ukazał się w 2015 roku.

Teledysk został wyreżyserowany przez Lance'a Drake'a i występuje w nim Lauren Wasser, modelka, która kilka lat temu straciła nogę w wyniku wstrząsu toksycznego po użyciu tamponu.  

Mówi Lance Drake: "Kiedy usłyszałem tę piosenkę wiedziałem, że do teledysku będę potrzebować narracji wypełnionej akcją. O Lauren usłyszałem jakiś rok temu, przeczytałem o wydarzeniach, które ją dotknęły i od tego czasu myślałem o tym, aby pewnego dnia nakręcić film z jej udziałem. Siła piosenki sprawiła, że pomyślałem o Lauren i napisałem scenariusz teledysku oparty na jej historii i o tym jak przezwyciężyła późniejsze trudności".

"Kiedy pisałem ten utwór szukałem przeciwwagi dla negatywnych zjawisk, które dziś dominują na świecie." - dodaje Matt Bellamy. "Chciałem zainspirować, przekazać nadzieję i optymizm ludziom, którzy walczą w to co wierzą. Nawet jednostki mogą zmienić świat jeśli tylko będą tego chciały."

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

GALERIA
Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30