Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Andy James -posłuchaj albumu Exodus

Andy James -posłuchaj albumu Exodus

Można już posłuchać wszystkich kompozycji z najnowszego albumu gitarzysty Andy'ego Jamesa, zatytułowanej "Exodus".

"Tym razem postanowiłem wszystkim zająć się samodzielnie. Czasem, gdy tworzysz demo, uzyskujesz klimat o jaki chodziło, którego jednak nie udaje się odtworzyć w studio, gdy ponownie nagrywasz te kompozycje. Nowe utwory powstały jako demo, ale tym razem postanowiłem od razu pracować nad nimi tak długo, aż zabrzmiały jak normalne kawałki, zamiast udać się do studia i nagrywać je od nowa. Na poprzednich płytach w paru miejscach utraciłem w studio właściwą atmosferę, ale tym razem wszystko przebiegło bardziej spontanicznie i udało mi się uniknąć tego efektu" - mówi Andy James.

Album "Exodus", na którym znalazło się 10 utworów, można kupić lub posłuchać na stronach iTunes i Bandcamp. Płyta ukazała się nakładem Urban Yeti Records.

Przedwczoraj do sieci trafiło play through video do utworu "Ever After", na którym Andy James prezentuje gitarową partię. Video zostało nagrane przy użyciu customowej, wykończonej na biało wersji sygnatury LTD AJ-1 Signature Series.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Całą płytę można posłuchać także na kanale YouTube (TUTAJ), gdzie można znaleźć również inne klipy play through do niektórych utworów z "Exodus".

Lista utworów:
1. Ever After
2. Made of Stone
3. Days Gone By
4. Hurricane
5. From The Dark (feat. Sims Cashion)
6. A World Once Lost
7. Gone
8. Never Back Down
9. Victory (feat. Rick Graham)
10. Exit Through Ashes

GALERIA
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31