Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs: Wygraj bilet na koncert Sleepmakeswaves

Konkurs: Wygraj bilet na koncert Sleepmakeswaves

Już 18 października w warszawskiej Hydrozagadce wystąpi Sleepmakeswaves. Wygraj bilet na koncert!

Sleepmakeswaves towarzyszyć będą The Physics House Band (UK) i Vasudeva (USA).

Sleepmakeswaves podbili serca polskich fanów znakomitymi występami na żywo, a ich grono poszerza się z każdym kolejnym występem. Po raz pierwszy oczarowali widzów w 2012 roku, a ostatni raz zagrali w naszym kraju podczas wyprzedanego Expect Delays Fest w 2015 roku w Progresji.

Australijczycy zaprezentują przekrojowy set wzbogacony o utwory z najnowszego albumu "Made Of Breath Only", który ukazał się 24 marca. Ostatnio zachwycili także znakomitym coverem "Children" wykonanym w hołdzie zmarłemu Robertowi Milesowi.

Bezpośrednim supportem będzie The Physics House Band, którzy zabiorą publiczność w niezwykłą psychodeliczną podróż. W ich muzyce słychać echa legendarnych King Crimson, Yes i Mahavishnu Orchestra, ale także The Mars Volta.

Line-up urozmaica amerykańska Vasudeva. Choć zespół jest w Polsce mało znany, na zachodzie spotyka się z uznaniem, o czym świadczy chociażby zaproszenie na tegoroczną edycję Arc Tan Gent. Tworzoną przez nich muzykę można określić jako wypadkową post-rocka, indie i math rocka.

Ten zestaw wystąpi również dzień wcześniej we wrocławskim D.K. Luksus.

18.10.2017
Klub Hydrozagadka / Warszawa, ul. 11 listopada 22


Bilety:
50 PLN (przedsprzedaż) / 60 PLN (w dniu koncertu)
Bilety24.pl - TUTAJ
GoOut.pl

Facebook

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania pojedynczy bilet na koncert w Warszawie. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. przesłać podpisanego maila o tytule Sleepmakeswaves.

Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do czwartku (12 października) do 10:00.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Bilet otrzymuje Paweł Zarzeczny. Gratulujemy!

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31