Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Castle Party w Bolkowie

Castle Party w Bolkowie

23 lipca rozpoczyna się kolejna edycja festiwalu Castle Party. Miłośnicy niezależnej muzyki spotkają się w bolkowskim zamku by posłuchać takich wykonawców jak Front 242, Covenant, Diary Of Dreams, Crematory czy KMFDM.

Poniżej przedstawiamy program imprezy:

23.07.2009 (Czwartek)

BEATS’N’FREAKS NIGHT

Stare Kino, start: 21:00

dj Fallen (Fallen Angels Party, pl) - electro-folk, dark/harsh elecro - 21:00-23:00
dj Dobermann (Alternation.pl) - dark electro, electro-industrial, goa trance - 23:00-0:30
dj D-Vision (Gloomy Night, Dark Zone, darknation.pl) - dark/harsh electro, ebm, hardcore/electro-industrial - 0:30-3:00
djane Endżi (Nurse Team, pl) - synth/power pop, electro, electronica, indie, ebm, tbm, industrial, noise) - 3:00-4:30
dj Moon (Generation of Rain, pl) - ebm, electro-industrial, dark rave - 4:30-6:00

ELECTRO::EXE::CUTE

Klub Hacjenda, start: 21:00

dj piTer & dj ManieK (Danse Macabre, pl) - electro, clash, disco, ebm, alternative - 21:00-23:00
dj eleKtromonter (Elektropunkz Soundsystem, pl) - electro, punk, decadent disco, illectro - 23:00-0:30
dj 2VV (Elektropunkz Soundsystem, pl) - electrotech, minimal, electro - 0:30-2:00
dj MarKucH (SINusoid Squad, think4future, pl) - dark/electro minimal - 2:00-3:00
dj MRK (pl) - psychedelic/progressive trance - 3:00-5:00


24.07.2009 (Piątek)

KONCERTY - Zamek - start 18:30
DEPRESSIVE DISORDER (cz)
VEIN CAT (pl)
IRFAN (bg)
MOON FAR AWAY (ru)
AESTHETIC MEAT FRONT (de)
SKINNY PATRINI (pl)
VARIETE (pl)
PSYCHE (ca)

INDUSTRIAL NIGHT

Stare Kino , start: 22:00

djane Nathashah (Cyborgy, pl) - industrial, rythmic noize - 22:00-0:00
Rumours About Angels (pl, label: Alchera Visions) - live act - 0:00-0:50
[haven] (pl, labels: Tympanik Audio, Rage in Eden Records, War Office Propaganda) - live act - 1:00-1:45
synta[XE]rror (pl, labels: Ars Benevola Mater, War Office Propaganda) - live act - 1:55-2:50
Mark Nox shaked with Vodka - dj Mark Nox (Bowie Said: Dance, Apostazja Magazine, yesternight.pl) & dj Vodka (Machinenterror, pl) - industrial, dark core, terror noize - 2:55-6:00

UNITED COLOURS OF DARK

Klub Hacjenda, start: 22:00

dj Carl & dj Absinth (Depresja Manekina, pl) - disco noire, electro, psycho disco - 22:00-23:30
dj Cute & dj Einar (Mord=X=Fabrik, Liverpool Club [Wroclaw] - residents, Co.In., pl) - dark/harsh electro, ebm, tbm, electro-industrial - 23:30-1:00
djane A-M-Gilmore (VK OnE, de) - j-emb, j-rock, visual kei - 1:00-2:00
dj Psycho Mantis (The Darkest Night, Jukebox Night, Heavens Gothic Bar [Porto] - resident, pt) - electro-industrial, harsh electro, ebm - 2:00-3:00
dj Mirage (Electro Prague Festival, cz) - ebm/synth-pop/electro-glam/electro-industrial - 3:00-5:00

 
25.07.2009 (Sobota)

Koncerty - Zamek - start 14:00
SANE (pl)
VIC ANSELMO (lv)
JOY DISASTER (fr)
INDUKTI (pl)
MADRE DEL VIZIO (it/de)
SPECTRA PARIS (it)
DREADFUL SHADOWS (de)
FADING COLOURS (pl)
CREMATORY (de)
COVENANT (se)

DE::COMPRESS::ION NIGHT

Stare Kino, start: 22:00

Industria Ex Machina djs live act - dj Cultoid & dj Phantom (pl) - rythmic noize, electro-industrial - 22:00-0:30
CHIMERA Fire Dance Theatre (pl) - fire show - 0:30-0:45
INFINITY PAIN (pl) - freak show - 0:45-1:00
dj Simpson (Dekompresja club [Lódź] - resident, pl) - synth pop, dark electro - 1:00-2:30
dj Serafin (SDGE, pl) - synth pop, dark electro, gothic - 2:30-4:00
dj Rafaello (SDGE, pl) - gothic, dark wave - 4:00-6:00

DARK EAST DJs MEETING

Klub Hacjenda, start: 22:00

dj Cimeries (MetalFront.org, by) - electro-industrial, harsh electro, ebm, tbm - 22:00-23:30
djane Hellen (gothic.ru) - synth/future pop, dark electro - 23:30-1:30
dj Shunt (Studio A [Sofia], SynthRadio.ru, WFKU Radio [New York], bg/usa) - synth pop/ electro-industrial - 1:30-2:30
dj Ergo (SDGE, Epicentre, Terror Militia Corp., Square Extension, ua) - dark/harsh electro, ebm, electro industrial - 2:30-3:30
dj R.A.D. (Gothic Fetish Party, pl) - ebm, tbm, synth/future pop - 3:30-5:00


26.07.2009 (Niedziela)

Koncerty - Zamek - start 14:30
HEAD-LESS (de)
JACQUY BITCH (fr)
SOLAR FAKE (de)
NOT (pl)
DEATHCAMP PROJECT (pl)
ARTROSIS (pl)
KMFDM (de/us)
DIARY OF DREAMS (de)
FRONT 242 (be)

PULSE 2||6||9

Stare Kino, start: 22:00

djane Holly Kitty (Kill The Radio, pl) - ebm, electro-industrial - 22:00-0:00
dj Vitaliy Stranger (Deti Nochi: Chorna Rada Festival, gothic.com.ua/stranger.com.ua, Tridens Rec., ua/de) - harsh electro, ebm, ndh, electro-metal - 0:00-2:00
dj Sthilmann (Electrodelica, +TOG, Mercury Radio, pl) - electro-industrial/future pop/psy trance - 2:00-3:00
Agressiva 69 djs live act - djs: Grochola, Tuta, Tokarczyk (pl) - oldschool, nu-school, electro-industrial, new wave, club beats - 3:00-6:00

BATS NIGHT

Klub Hacjenda, start: 22:00

dj Woodraf (Return To The Batcave, Bat-Cave.pl) - batcave, deathrock, post punk, cold wave, gothabilly - 22:00-0:00
dj Nephilim (GothicBrandejs, Sanctuary.cz) - oldschool gothic - 0:00-2:00
djane Polina Y (Drop Dead Magazine, NY Decay, Mutant Transmissions Festival, Drop Dead Festival, usa) - deathrock, dark punk, minimal-wave - 2:00-3:00
dj Tony-X (Wolf Pack, M/R/X, Wake The Dead Festival, usa) - deathrock, goth punk, minimal wave - 3:00-4:00
djane Yvonne (Old Skull, Gothoteka, pl) - cold wave, post-punk, deathrock - 4:00-5:00 

GALERIA
NieWolnOść Hunter

Dystans jaki oddziela dziś zespół Hunter od własnych nagrań z przełomu XX i XXI wieku jest trudny do zmierzenia. Kapela weszła w proces muzycznej...Gramy dalej

3 /10
Popestar Ghost

Jako jeden z nielicznych w redakcji naszego magazynu uparcie bronię Ghost.

Gramy dalej

9 /10
Breaking Habits
Gatunek: Rock
Testament ocena 8
Brotherhood of the Snake
Gatunek: Thrash metal
When The Smoke Clears
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31