Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Rusza Gitarzysta Street Team

Rusza Gitarzysta Street Team

Pojęcie Street Teamu jest znane na całym świecie. Tworzą go ludzie chcący w grupie promować dany zespół lub inicjatywę.

 

W związku z rosnącym zainteresowaniem Magazynem Gitarzysta, jak i portalem internetowym www.magazyngitarzysta.pl zakładamy nasz własny Street Team, który swoimi działaniami będzie znacznie wykraczał poza swoją tradycyjną formułę. Street Team nie tylko będzie działał dla Gitarzysty, ale i Gitarzysta będzie starał się odwdzięczyć za promowanie go w świecie. Gotowi?

Zaczniemy od końca, inicjatywy, która jest właśnie przysłowiową wisienką na torcie. W obecnych czasach w świecie muzycznym dzieje się naprawdę bardzo wiele. Internet spowodował, że widocznych jest więcej utalentowanych ludzi nagrywających muzykę, a przy odpowiednim zaangażowaniu każdy może zorganizować ciekawą imprezę a nawet festiwal. Nasz kraj również bardziej otworzył się na wszelkiego rodzaju rozrywkę. Ilość gości przybywających do nas zza granicy jest momentami przytłaczająca. Staramy się jak możemy, ale nie możemy być wszędzie. Poszukujemy ludzi, którzy pojawialiby się w ciekawych miejscach za nas. W kraju i za granicą. W jakim charakterze? Zależy to od zaangażowania i predyspozycji danych osób. Ktoś z Was może biegle posługiwać się słowem pisanym, ktoś inny wykonywać ciekawe zdjęcia. jeszcze ktoś inny czuje w sobie żyłkę filmowca. Znajdą się pewnie i takie osoby, które chętnie porozmawiałyby z ulubionym artystą i takie, które rozdałyby materiały promujące Gitarzystę w miejscach, w których znajdować się mogą potencjalni odbiorcy naszych mediów. Nie zapominamy też o klasycznych formach jak udokumentowana promocja przez wlepki, plakaty i działalność internetową. Wspólnie na pewno wszystko przygotujemy!

"Co mi da Street Team?" - ktoś spyta. Po pierwsze doświadczenie w budowaniu portalu, którego miesięczna ilość odwiedzin oscyluje w okolicach miliona wejść. Aktywne osoby mogą także liczyć na prenumeratę naszych magazynów, płyty, wynagrodzenie pieniężne i oczywiście dostęp do coraz bardziej prestiżowych imprez. W naszym zespole są osoby, które zaczynały współpracę od pisania relacji z występów amatorskich, ale dobrze zapowiadających się grup, dzisiaj wysyłamy ich na największe polskie i zagraniczne festiwale.

Napisz więc maila i wyślij go pod adres kubicki@magazyngitarzysta.pl. Zawrzyj w nim wszystko co przychodzi Ci na myśl: realne pomysły, sposoby na ich realizację, propozycje, predyspozycje, obecne zajęcie i ilość czasu wolnego. Nie zapomnij wspomnieć z której części Polski jesteś, wszędzie potrzebujemy kogoś takiego jak Ty! Wkrótce spodziewaj się kolejnych komunikatów w sprawie Street Teamu!

 

Nie bójcie się wyjść w naszą stronę. My robimy pierwszy krok: spotkamy się w połowie drogi. Żaden mail nie pozostanie bez odpowiedzi!

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31