Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Thy Disease w Mystic Production

Thy Disease w Mystic Production

Po wielu miesiącach oczekiwania, zespół Thy Disease podpisał trzypłytowy kontrakt wydawniczy, z firmą fonograficzną Mystic Production.

Zarówno członkowie grupy, jak i management - Creative Music - wyrażają pełną satysfakcję w związku z osiągniętym porozumieniem. Wytwórnia zapowiada dużą kampanię promocyjną nowego dzieła grupy, zatytułowanego "Anshur-Za". Premiera krążka zapowiadana jest na początek listopada. Mystic Production sprawi również, że album trafi na półki sklepowe za granicą. O dalszych szczegółach z tym związanych, poinformujemy Was już wkrótce.

Przypomnijmy kilka faktów związanych z nadchodząca płytą. Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: ślady perkusji w Dominik Studio, wokale, gitary i bas w Schindler's Factory Studio, natomiast klawisze, miksy i mastering w studio ZED. Producentem płyty, podobnie jak w przypadku albumu "Rat Age", jest Thy Disease oraz Tomasz Zalewski. Nad okładką i stroną wizualną pracowało dwóch znakomitych grafików: Xaay oraz Michał Czekaj. Możemy też zdradzić, że po raz pierwszy w historii grupy album zostanie wydany w formie digi packa o bardzo bogatej szacie graficznej.

Przypominamy również, że w tym roku ma miejsce dziesięciolecie powstania Thy Disease. Z tej okazji zespół zdecydował sie zarejestrować ponownie, znakomicie znany wszystkim fanom cover Madonny "Frozen", w którym gościnnie zaśpiewała wokalistka Delight - Paulina Maślanka. Krakowianie zarejestrowali także utwór zespołu Depeche Mode "Sinner In Me". Oba utwory znajdą się na nadchodzącej płycie jako bonus tracki.

Oto jak przedstawia sie kompletna track lista "Anshur-Za":
 
1. Blame
2. Code Red
3. Collateral Damage
4. Nightmare Scenario
5. Moral Supremacy
6. Fog Of War
7. Freedom For Anshur-Za
8. Generals Speech
9. Rotten Structure
10. Salah-Dhin

Bonus Tracks:
11. Sinner In Me
12. Frozen
 
Zaktualizowana została oficjalna strona MySpace zespołu, którą możecie odwiedzić pod adresem:
www.myspace.com/thydisease
Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
Battles In Flames

Jak dotąd Szwedzi zaliczyli tylko dwie poważne wpadki w karierze, a ich największą wadą nie jest brak pomysłu na same kompozycje, co kwestia brzmienia....Gramy dalej

8 /10
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Sixx:A.M. ocena 7
Prayers for the Blessed (vol. 2)
Gatunek: Hard rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31