Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Thy Disease w Mystic Production

Thy Disease w Mystic Production

Po wielu miesiącach oczekiwania, zespół Thy Disease podpisał trzypłytowy kontrakt wydawniczy, z firmą fonograficzną Mystic Production.

Zarówno członkowie grupy, jak i management - Creative Music - wyrażają pełną satysfakcję w związku z osiągniętym porozumieniem. Wytwórnia zapowiada dużą kampanię promocyjną nowego dzieła grupy, zatytułowanego "Anshur-Za". Premiera krążka zapowiadana jest na początek listopada. Mystic Production sprawi również, że album trafi na półki sklepowe za granicą. O dalszych szczegółach z tym związanych, poinformujemy Was już wkrótce.

Przypomnijmy kilka faktów związanych z nadchodząca płytą. Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: ślady perkusji w Dominik Studio, wokale, gitary i bas w Schindler's Factory Studio, natomiast klawisze, miksy i mastering w studio ZED. Producentem płyty, podobnie jak w przypadku albumu "Rat Age", jest Thy Disease oraz Tomasz Zalewski. Nad okładką i stroną wizualną pracowało dwóch znakomitych grafików: Xaay oraz Michał Czekaj. Możemy też zdradzić, że po raz pierwszy w historii grupy album zostanie wydany w formie digi packa o bardzo bogatej szacie graficznej.

Przypominamy również, że w tym roku ma miejsce dziesięciolecie powstania Thy Disease. Z tej okazji zespół zdecydował sie zarejestrować ponownie, znakomicie znany wszystkim fanom cover Madonny "Frozen", w którym gościnnie zaśpiewała wokalistka Delight - Paulina Maślanka. Krakowianie zarejestrowali także utwór zespołu Depeche Mode "Sinner In Me". Oba utwory znajdą się na nadchodzącej płycie jako bonus tracki.

Oto jak przedstawia sie kompletna track lista "Anshur-Za":
 
1. Blame
2. Code Red
3. Collateral Damage
4. Nightmare Scenario
5. Moral Supremacy
6. Fog Of War
7. Freedom For Anshur-Za
8. Generals Speech
9. Rotten Structure
10. Salah-Dhin

Bonus Tracks:
11. Sinner In Me
12. Frozen
 
Zaktualizowana została oficjalna strona MySpace zespołu, którą możecie odwiedzić pod adresem:
www.myspace.com/thydisease
Out of the Voiceless Grave The Lurking Fear

Dokładnie taki death metal lubię. Szybki, surowy, bez technicznych wygibasów i zbędnych ceregieli.

Gramy dalej

7 /10
Respekt Korpus

W latach osiemdziesiątych Korpus to była pierwsza liga i znacząca nazwa. Wojowali na scenie obok TSA, KATa i Turbo, będąc zarazem jednym z symboli...Gramy dalej

7 /10
Wolves
Gatunek: Punk
Power of Peace
Gatunek: Funk
Heatwave
Gatunek: Hardcore
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniWrzesieńnastępny
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30