Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Ocean wydaje płytę w Mystic Production

Ocean wydaje płytę w Mystic Production

Po długim oczekiwaniu, wiemy już kto będzie wydawcą najnowszej płyty zespołu Ocean pt. "Cztery". Po wielu rozmowach z firmami fonograficznymi, zespół zdecydował się nawiązać współpracę z firmą Mystic Production.

Na dzień dzisiejszy firma ta jest niewątpliwie najprężniej działającym i najszybciej rozwijającym się wydawcą na rodzimym rynku muzycznym, a reprezentowanie takich artystów jak chociażby Czesław Śpiewa, Gaba Kulka, Pogodno, Coma czy Behemoth jest najlepszym dowodem rozpiętości stylistycznej firmy oraz otwartości pracujących w niej osób. Tak współpracę komentuje Maciek Wasio:
 
"Podczas pracy nad tą płytą, założyliśmy, że wszystko co będzie jej dotyczyć, musi być wyjątkowe i maksymalnie dopracowane. Dlatego właśnie tak długo zwlekaliśmy z określeniem wydawcy nowego albumu i z absolutną pewnością możemy stwierdzić, że wybraliśmy zdecydowanie najlepszego partnera. Mimo, że każdy z nas uczestniczył w wielu rozmowach z wydawcami, zarówno przy tej płycie jak i innych projektach rozmowy z firmą Mystic Production były dla nas olbrzymim zaskoczeniem. Najważniejszy w nich był pomysł i wizja tego albumu a kwestie finansowe były tylko krótkim epizodem wieńczącym całość. Nie ma też co ukrywać, że wszyscy bacznie obserwujemy Mystica w ostatnich latach i jesteśmy zgodni, że takiej spójności koncepcji i rozmachu realizowanych przez nich projektów, inne firmy mogą tylko pozazdrościć."
 
A tak całą sytuacje komentuje sama firma:
 
"Premiera płyty zaplanowana jest na 26.10.2009 roku i promowana jest energetycznym singlem "Czas By Krzyczeć", który coraz szybciej wkrada się na rodzime playlisty i listy przebojów. Klip do tego numeru znajdziecie już teraz na kanale www.myspace.com/oceanpoland. W listopadzie tego roku odbędzie się w ramach Eska Rock Tour 2009 ogólnopolska trasa koncertowa, która obejmie 16 miast w Polsce!"

Maciek Wasio: “To dla nas olbrzymi zaszczyt, że zaproszono nas do wzięcia udziału w tym prestiżowym wydarzeniu. Rozmach z jakim planowane jest to przedsięwzięcie jest absolutnie powalający. Tym bardziej cieszymy się, że dane nam będzie dzielić scenę z naszymi przyjaciółmi z zespołu Lipali."
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening Joe Bonamassa

Przodownik pracy Joe Bonamassa niezmiennie wyrabia 300% normy i nie ma roku, by na rynku nie pojawiło się dzieło podpisane jego nazwiskiem.

Gramy dalej

8 /10
How Did We Get So Dark? Royal Blood

Po znakomitym debiucie sprzed trzech lat duet z Brighton dotknął niestety syndrom drugiej płyty. Formuła przebojowego, garażowego grania tylko...Gramy dalej

6 /10
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Erase Images
Gatunek: Hardcore
L.A.S.T ocena 7
Punk (against) Rock
Gatunek: Punk
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31