Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Orange The Juice rozpoczyna proces nagrywania drugiego albumu

Orange The Juice rozpoczyna proces nagrywania drugiego albumu

Zespół Orange The Juice rozpoczyna wieloetapowy proces nagrywania drugiego albumu. Następca debiutu entuzjastycznie przyjętego przez krytykę i słuchaczy, został zatytułowany:  "The Messiah Is Back". Grupa zapowiada zupełnie nieszablonową produkcję oraz nagrania z kilkoma zaproszonymi gośćmi.

Pierwszym etapem procesu rejestracji nowego albumu Orange The Juice będzie nagranie podstawowej sekcji zespołu: perkusji, basu, kontrabasu, gitary, fortepianu oraz klawiszy. Miejscem wybranym na ten cel przez grupę została sala kina "Wrzos" w Stalowej Woli, charakteryzująca się  akustyką w pełni satysfakcjonującą muzyków. Zupełną nowością jest fakt, iż wspomniana sekcja instrumentalna będzie w całości rejestrowana na żywo. - Zależy nam na uchwyceniu emocji towarzyszących muzyce. Żadne rejestrowanie ścieżek poszczególnych instrumentów nie jest w stanie oddać tego, co dzieje się z nami podczas wspólnego grania - komentuje ten fakt Dawid Lewandowski - gitara. - Po raz pierwszy realizujemy w Orange The Juice nagranie płyty w taki sposób, jednak jesteśmy na to gotowi i w pełni czujemy się na siłach - dodaje Konrad Zawadzki - wokal.  
 
Za nagranie tej podstawowej części albumu odpowiada Piotr "Falko" Rychlec, znany ze współpracy choćby z Justyną Steczkowską, Stanisławem Sojką, Matragoną, Tołhajami, czy Zbigniewem Hołdysem.
 
Na stronie: http://www.themessiahisback.com zamieszczono pierwsze filmy dokumentujące przygotowania zespołu do procesu nagrania nowej płyty.
 
Przypomnijmy, iż debiut Orange The Juce, zatytułowany "You Name It" został zauważony przez jeden z największych na świecie niezależnych serwisów muzycznych, amerykański magazyn 411mania.com i uznany za najlepszy album w kategorii Best Breakthrough Artist of The Year.
Live at Carnegie Hall - An Acoustic Evening Joe Bonamassa

Przodownik pracy Joe Bonamassa niezmiennie wyrabia 300% normy i nie ma roku, by na rynku nie pojawiło się dzieło podpisane jego nazwiskiem.

Gramy dalej

8 /10
How Did We Get So Dark? Royal Blood

Po znakomitym debiucie sprzed trzech lat duet z Brighton dotknął niestety syndrom drugiej płyty. Formuła przebojowego, garażowego grania tylko...Gramy dalej

6 /10
Existential Gravity
Gatunek: Progressive metal
Erase Images
Gatunek: Hardcore
L.A.S.T ocena 7
Punk (against) Rock
Gatunek: Punk
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniSierpieńnastępny
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31