Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Mnemic na etapie miksu i masteringu

Mnemic na etapie miksu i masteringu

Duńska nadzieja ciężkiego brzmienia, w Polsce znana bardziej jako support ostatniego koncertu Metalliki, właśnie rozpoczęła miks swojego "najnowszego dziecka", które ma pojawić się na półkach sklepowych 18 stycznia 2010 roku za sprawą Nuclear Blast.

Oto co gitarzysta kapeli Mircea Eftemie powiedział na temat nowego albumu "Sons Of The System" i procesu jego tworzenia: "W obecnej chwili wybraliśmy pięć kawałków spośród piętnastu i staramy się nagrywać po jednym kawałku na dzień, więc z końcem tygodnia cały album powinien być ukończony. Materiał jest naprawdę zróżnicowany, najbardziej zróżnicowany spośród wszystkiego co do tej pory zrobiliśmy i wiem, że brzmi to trochę jak banał, ale tak właśnie jest. Obecnie wszyscy inspirujemy się czymś innym niż zwykliśmy jeszcze jakiś czas temu, ale oczywiście cały czas pozostajemy kapelą z tych samych kręgów, tyle, że obecnie słuchamy także wielu innych rzeczy niż tylko metal. Ten aspekt miał właśnie największy wpływ na to, że nowy album będzie brzmieć bardziej eklektycznie i zróżnicowanie. I jeszcze jedna rzecz, która może zabrzmieć jak jeszcze większy banał, ale nasz album będzie najlepszym albumem 2010 roku".

Cóż, poczekamy, zobaczymy.

(KK)
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31