Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Trauma w Witching Hour - nowa płyta już za dwa miesiące

Trauma w Witching Hour - nowa płyta już za dwa miesiące

Po długim okresie oczekiwania na nowe dzieło Traumy, mamy dla Was garść konkretnych informacji na jego temat. Materiał jest gotowy, płyta nosi tytuł Archetype Of Chaos" i ukaże się w lutym 2010 nakładem Witching Hour Productions.
Trauma zakończyła nagrania swojego szóstego albumu w listopadzie, równocześnie trwały negocjacje z wytwórniami, a w grudniu sfinalizowano kontrakt na wydanie "Archetype Of Chaos" w Polsce i na świecie, za pośrednictwem Witching Hour.

Na nowej płycie Traumy znajdą się następujące utwory:

1. Intro (White Architect)
2. Cortex Deformation
3. A Dying World
4. War Machine
5. The Slime
6. The Truth Murder
7. Tabula Rasa
8. Portrait Of The Lies
9. Destruction Of The Demented World

Autorem okładki jest Michał “Xaay" Loranc. On również jest odpowiedzialny za oprawę graficzną zupełnie nowej oficjalnej strony zespołu, która od kilku tygodni jest już w sieci.

Aktualny skład zespołu to:
Jarosław ‘Mister’ Misterkiewicz (gitary)
Arkadiusz ‘Mały’ Sinica (perkusja)
Artur ‘Chudy’ Chudewniak (wokal)
Dawid ‘Davidian’ Rutkowski (bas)

Materiał został nagrany w studio Hertz w styczniu 2009, jednak prace nad produkcją " Archetype Of Chaos" definitywnie zostały zakończone dopiero w listopadzie. Gościnnie na płycie usłyszymy Piotra Kopcia, klawiszowca Atrophia Red Sun i Naumachia oraz Konrada Rossa, gitarzystę Sothoth i Redemptor.

Płyta trafi do sklepów już w lutym 2010 roku w formie digi packa i na płycie winylowej w limitowanej ilości sztuk - nie mamy wątpliwości, że zadowoli nawet najbardziej wybrednych fanów death metalu. Oto komentarz lidera zespołu, Mistera do podpisanego właśnie kontraktu: "Długo rozglądaliśmy się za nowym wydawcą. Chcieliśmy być pewni, że wybór jakiego dokonamy będzie najlepszym z możliwych. Dostaliśmy oferty od kilku europejskich wytwórni, jednak  ostatecznie zdecydowaliśmy się na krajowego wydawcę. Obserwujemy sposób w jaki działa i rozwija się Witching Hour i nie mamy wątpliwości, że nasza współpraca ułoży się doskonale i przyniesie wymierne efekty w dłuższej perspektywie".

Tak natomiast wypowiada się o kolejnym zespole w Witching Hour, właściciel Bartek Krysiuk: "Cieszy mnie fakt, że Trauma dołącza do coraz liczniejszej rodziny Witching Hour. Mam ten przywilej że mogę z racji bliskości studia Hertz obcować z niektórymi materiałami jeszcze w fazie produkcyjnej, tak też było i tym razem. Myślę  że wiele osób uważa tak jak i ja, że Trauma to jeden z najbardziej niedocenianych polskich przedstawicieli death metalu. Mając u siebie taki materiał jak "Archetype of Chaos" zrobimy wszystko by grono tych, którzy ich docenią było jak najliczniejsze. Ich muzyka najzwyklej w świecie zasługuje na to!"
GALERIA
Atoma Dark Tranquillity

Giganci szwedzkiej sceny melodyjnego death metalu od blisko piętnastu lat nie splamili się słabym wydawnictwem.

Gramy dalej

9 /10
Snakes of Eden CETI

Dwa lata po znakomitym albumie "Brutus Syndrome" CETI powraca z kolejnym mocnym uderzeniem zatytułowanym "Snakes Of Eden".

Gramy dalej

9 /10
Green Day ocena 8
Revolution Radio
Gatunek: Pop punk
Hunter ocena 3
NieWolnOść
Gatunek: Metal
Ghost ocena 9
Popestar
Gatunek: Heavy metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniGrudzieńnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31