Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs SONY dla muzyków

Konkurs SONY dla muzyków

Firma SONY wraz z Magazynem Gitarzysta przedstawiają kolejny konkurs, w którym do wygrania jest oprogramowanie dla muzyków. Z nami codziennie zdobywacie nagrody!

Konkurs trwa od 22 lutego do 5 marca. By wziąć w nim udział należy na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl przesłać link do swojego profilu w społeczności Magazynu Gitarzysta. Ubarw swój profil i pokaż, że to Ty powinieneś otrzymać jedną z nagród od firmy Sony. W mailu nie zapomnij podać swoich danych adresowych. We wszystkie dni powszednie od 23 lutego do 5 marca nagradzamy jedną osobę.

Nagrody to:

 

3x Downloadable Loops & Samples - Sound Series - Standard Collection
3x Downloadable Loops & Samples - Sound Series - Classic Collection
3x Downloadable Loops & Samples - Sound Series - Premium Collection

Nagrody specjalne to dwa egzemplarze programu ACID Pro 7.

Sony ACID Pro 7 to najnowsza i znacznie rozbudowana wersja, profesjonalnego programu do komponowania, nagrywania, miksowania i produkcji muzyki. Wersja Pro oferuje najbardziej rozbudowaną funkcjonalność cenionego już narzędzia ACID do tworzenia muzyki w oparciu o tzw. pętle (loops) - krótkie, kilkutaktowe fragmenty dźwiękowe. Program pozwala także na wielościeżkową rejestrację dźwięku oraz oferuje funkcje sekwencera MIDI. ACID Pro może być wykorzystywany zarówno do tworzenia nowych kompozycji, jak i miksowania i remiksowania już istniejących. Często jest stosowany do tworzenia oprawy dźwiękowej do filmów, prezentacji multimedialnych czy na potrzeby Internetu. Pełna wersja programu zawiera 1000 loopów z kolekcji Sony Sound Series. W konkursie rozdajemy trzy różne komplety dodatkowych loopów.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Odwiedź również stronę polskiego dystrybutora oprogramowania firmy SONYhttp://www.kskd.pl/

Zwycięzcy:

1. Michał Dybich
2. Piotr Smorczewski
3. Michał Kiendyś
4. Wojciech Lipiński
5. Dawid Boldys
6. Mariusz Dziurski
7. Adam Paterski
8. Wojciech Drabik
9. Justyna Zielonka
10. Marcin Rojek
11. Kamil Bugała

Pick Your Poison Selwyn Birchwood

Selwyn Birchwood zdążył wydać własnym sumptem dwie płyty, nim zgłosili się do niego przedstawiciele Alligator Records z propozycją, by dołączył...Gramy dalej

7 /10
Under Stars Amy MacDonald

Jeśli już musimy znaleźć się "Under Stars", Amy MacDonald z pewnością będzie niezłym towarzystwem - piękna kobieta u boku zawsze podnosi jakość...Gramy dalej

3 /10
Post-Traumatic Stress Disorder
Gatunek: Industrial rock
One More Time with Feeling
Gatunek: Rock
Reaching into Infinity
Gatunek: Power metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMajnastępny
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31