Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej

Corruption i Carnal na wspólnej trasie koncertowej

2 marca 2010 rozpocznie się trasa koncertowa "BOURBON RIVER RE-CREATION TOUR 2010", na której wystąpią CORRUPTION, CARNAL oraz LOSTBONE!

Ojcowie polskiego stoner rocka z CORRUPTION, groove-metalowy CARNAL oraz energetyczny metalowo-hardcore’owy LOSTBONE zagrają w dwunastu miastach Polski:

2.03 Warszawa, klub Hard Rock Cafe + SOULBURNERS (transmisja na żywo na antenie Antyradia od 22 do 24!)
10.03 Łódź, klub Stereo Krogs + KAATAKILLA + SICKROOM
11.03 Katowice klub Cogitatur + J.D. OVERDRIVE
12.03 Kraków, klub Zaścianek + PURPLE HAZE
13.03 Bielsko-Biała, klub Rude Boy + MIRRORDEAD
14.03 Wrocław, klub Firlej + HEAD UP
15.03 Zielona Góra, klub Kawon + Q4
16.03 Kalisz, klub Pod Muzami
17.03 Poznań, klub Johnny Rocker + BUTELKA
18.03 Gdańsk, klub OVO + BROKEN BETTY
19.03 Toruń, klub Bunkier + BUTELKA
20.03 Olsztyn, klub Bohema Jazz Club + LIDO + HYPERIAL

Wszystkie zespoły będą promować swoje najnowsze płyty: CORRUPTION - "Bourbon River Bank" która trafi do sprzedaży na początku roku, CARNAL - wydany jesienią dla Revolution Records świetnie przyjęty "Re-Creation", a LOSTBONE album "Severance" który będzie miał premierę w lutym 2010.

W każdym z miast zespoły postanowiły zaprosić lokalny suport, który otworzy te koncerty.

Z pośród ogromnej ilości lokalnych zespołów, które zgłosiły się do udziału w trasie w poszczególnych miastach wybraliśmy:
Soulburners (Warszawa), Kaatakilla, Sickroom (Łódź), J.D. Overdrive (Katowice), Purple Haze (Kraków), Mirrordead (Bielsko-Biała), Head Up (Wrocław), Q4 (Zielona Góra), Butelka (Poznań, Toruń), Broken Betty (Gdańsk), Lido, Hyperial (Olsztyn). W nawiasach podajemy w jakim mieście wybrany zespół pojawi się wraz z Corruption, Carnal i Lostbone na scenie.

www.myspace.com/carnalzone www.myspace.com/corruptioninfo www.myspace.com/lostbone

BOURBON RIVER RE-CREATION TOUR 2010

CORRUPTION to jeden z najpopularniejszych zespołów stoner rockowych w Polsce. Pięć studyjnych płyt, liczne koncerty i charakterystyczny image nie pozwala mieć wątpliwości, że w swoim gatunku nie mają sobie równych. Muzycy podpisali niedawno nowy kontrakt płytowy i już na początku 2010 wydadzą swój szósty album "Bourbon River Bank".

CARNAL jest jedną z najprężniej działających formacji na polskim  rynku muzycznym, którego rozpoznawalny groove-metalowy styl został doceniony również za granicą. Wielokrotnie stawali na jednej scenie z gwiazdami światowego rocka i metalu. 25 września 2009 nakładem Revolution Records miała premierę druga w dyskografii zespołu płyta "Re-Creation", która za pośrednictwem Plastic Head jest dostępna w całej Europie.

Trzecim zespołem biorącym udział w trasie jest stołeczny LOSTBONE. W lutym 2010 roku na rynek trafi nowy album formacji "Severance". Solidny miraż metalu i hardcore’owej  agresji pozwala mieć pewność, że ich koncerty to potężna dawka energii. Płyta ukaże się za pośrednictwem Altart Music.
Rip It Up Thunder

Trzeba klasowego matematyka, by zliczyć jak wiele razy Londyńczycy ogłaszali koniec działalności, by po roku albo dwóch wrócić w blasku i chwale,...Gramy dalej

7 /10
Bloodlust Body Count

Jeśli ktoś nadal pozostaje odporny na thrashmetalowe wyziewy największych gwiazd gatunku, jak i całej gwardii młodocianych adeptów tej fantastycznej...Gramy dalej

8 /10
Muzozoic ocena 5
Telepatologika
Gatunek: Fusion
Beyond
Gatunek: Alternatywa
HellHaven ocena 9
Anywhere out of the World
Gatunek: Progressive metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniKwiecieńnastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30