Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Korn ogłasza trasę i album

Korn ogłasza trasę i album

Kalifornijska kapela rodem z Bakersfield ogłosiła wiosenną trasę "Ballroom Blitz Tour", która ma być wstępem do kolejnych planów grupy na ten rok.

Trasa ma objąć na razie tylko Stany Zjednoczone i, według członków zespołu, najbardziej niesamowite i intymne hale i kluby, w których zdarzyło się im grać. Do tej pory koncerty potwierdzono w następujących miastach:

2 maja - North Myrtle Beach, SC @ House of Blues
3 maja - Charlotte, NC @ The Fillmore Ballroom
6 maja - Clifton Park, NY @ Northern Lights
7 maja - Hampton Beach, NH @ Hampton Beach Ballroom
10 maja - New York, NY @ Roseland Ballroom
12 maja - Scranton, PA @ Scranton Cultural Centre Ballroom
15 maja - Milwaukee, WI @ Eagles Ballroom

Ponadto na lato przewidziana jest premiera nowego albumu Korna "Korn III: Remember Who You Are". Producentem albumu został legendarny Ross Robinson, który był odpowiedzialny za brzmienie pierwszych dwóch albumów Kalifornijczyków. Nowa płyta ma być podobno totalnym powrotem do korzeni, ma być surowa, ciężka i ma przywrócić ducha starego Korna.

Frontami kapeli Jonathan Davis tak wypowiedział się o nadchodzącej trasie i nowym wydawnictwie: "Na tych występach nie tolerujemy żadnego siedzenia! Chcemy zobaczyć naszych najbardziej zagorzałych fanów bawiących się w najlepsze. Co do nowego materiału, to był pierwszy raz kiedy pracowaliśmy z Rossem Robinsonem od czasu nagrywania "Life Is Peachy". Wtedy też graliśmy podobne koncerty, jak te, które właśnie zaplanowaliśmy. Tym sposobem chcemy przywrócić trochę magii z tamtych starych, dobrych czasów".

(KK)
Wołanie Eklektik

Sporą część życia spędziłem w Toruniu, a to właśnie w tym zjawiskowym mieście działa debiutujący właśnie EPką Eklektik.

Gramy dalej

7 /10
Humanz Gorillaz

Goryle boją się Brexitu i elekcji Donalda Trumpa. Przeczuwają, że nadciąga apokalipsa. Postanawiają więc zorganizować imprezę na koniec świata....Gramy dalej

5 /10
Self Supremacy
Gatunek: Metalcore
My Faith / My Curse
Gatunek: Hardcore
One More Light
Gatunek: Pop rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniCzerwiecnastępny
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30