Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Korn ogłasza trasę i album

Korn ogłasza trasę i album

Kalifornijska kapela rodem z Bakersfield ogłosiła wiosenną trasę "Ballroom Blitz Tour", która ma być wstępem do kolejnych planów grupy na ten rok.

Trasa ma objąć na razie tylko Stany Zjednoczone i, według członków zespołu, najbardziej niesamowite i intymne hale i kluby, w których zdarzyło się im grać. Do tej pory koncerty potwierdzono w następujących miastach:

2 maja - North Myrtle Beach, SC @ House of Blues
3 maja - Charlotte, NC @ The Fillmore Ballroom
6 maja - Clifton Park, NY @ Northern Lights
7 maja - Hampton Beach, NH @ Hampton Beach Ballroom
10 maja - New York, NY @ Roseland Ballroom
12 maja - Scranton, PA @ Scranton Cultural Centre Ballroom
15 maja - Milwaukee, WI @ Eagles Ballroom

Ponadto na lato przewidziana jest premiera nowego albumu Korna "Korn III: Remember Who You Are". Producentem albumu został legendarny Ross Robinson, który był odpowiedzialny za brzmienie pierwszych dwóch albumów Kalifornijczyków. Nowa płyta ma być podobno totalnym powrotem do korzeni, ma być surowa, ciężka i ma przywrócić ducha starego Korna.

Frontami kapeli Jonathan Davis tak wypowiedział się o nadchodzącej trasie i nowym wydawnictwie: "Na tych występach nie tolerujemy żadnego siedzenia! Chcemy zobaczyć naszych najbardziej zagorzałych fanów bawiących się w najlepsze. Co do nowego materiału, to był pierwszy raz kiedy pracowaliśmy z Rossem Robinsonem od czasu nagrywania "Life Is Peachy". Wtedy też graliśmy podobne koncerty, jak te, które właśnie zaplanowaliśmy. Tym sposobem chcemy przywrócić trochę magii z tamtych starych, dobrych czasów".

(KK)
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię Paul Trynka

Artystyczne dziwadło. Kosmita. Wielka zagadka i nieodkryta tajemnica świata popkultury. A może po prostu cyniczny manipulant, który jak nikt inny...Gramy dalej

9 /10
Księżyc Milczy Luty Furia

Zimowa aura nie odpuszcza. Black metalowa Furia prowadzi nas nocą do lasu. I w głąb ziemi. Tam gdzie ożywają duchy z ludowych podań. Tam gdzie...Gramy dalej

9 /10
In Flames ocena 8
Battles
Gatunek: Metal
Lou Reed. Zapiski z podziemia
Gatunek: Rock
Fabryka ocena 6
Sierpień
Gatunek: Rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31