Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Zapraszamy na ACOUSTIC OPEN MIC! [Warszawa]

Zapraszamy na ACOUSTIC OPEN MIC! [Warszawa]

Z nieukrywaną przyjemnością pragniemy zaprosić wszystkich miłośników muzykowania na koncert i jam session rozpoczynający jednocześnie cykl poświęcony gitarze akustycznej. Będzie to także początek działalności tutejszej pracowni rock and rollowej, której oferta skierowana jest do miłośników takiej właśnie muzyki. Koncert będzie miał miejsce w znanej z ciekawych inicjatyw kawiarni MAM OCHOTĘ. Na koncerty zapraszają: pracownia rock and rollowa domu kultury OKO, miesięcznik Gitarzysta, portale GuitarZone.org i fingerstyle.pl

  • Kiedy? 25 kwietnia 2010, Godzina 18.00
  • Gdzie? Kawiarnia "MAM OCHOTĘ" Grójecka 75

 -----------------

Dodatkową atrakcją wieczoru będą występy młodych i obiecujących adeptów gitary akustycznej pod okiem Piotra Słapy. W najbliższą sobotę na scenie wystąpią:  Jarosław Antończyk, Aleksander Przywara i Piotr Miller.

 

 

O ARTYŚCIE: Piotr Słapa - jest pionierem fingerstyle w Polsce. Swoje umiejętności szkolił mieszkając przez krótki okres w światowej stolicy muzyki country - Nashville w USA oraz wziął udział w legendarnym festiwalu fingerstyle CAAS "Chet Atkins Appreciation Society". Uczestniczył także w wielu warsztatach gitarowych z Tommy Emmanuelem. W 2007 roku zdobył nagrodę specjalną równoważną z I miejscem w najbardziej prestiżowym konkursie gitarowym w Polsce - "Guitar City". W tym samym roku otrzymał wyróżnienie specjalne w kategorii "Najlepszy Solista" w konkursie "Nadzieje Warszawy" organizowanym czołowy klub jazzowy w Polsce - warszawski "Tygmont".Od 2008 roku wykładowca gitary akustycznej w branżowym magazynie gitarowym "Gitarzysta". Twórca największego polskiego portalu gitarzystów akustycznych "fingerstyle.pl". Występował oraz prowadził warsztaty gitarowe na większości liczących się festiwali gitarowych i muzycznych w Polsce.Piotr jest endorserem firmy G7th, słynącej z produkcji znakomitych kapodasterów. Jego nazwisko znalazło się na oficjalnej stronie G7th obok takich sław jak Tommy Emmanuel, Bryan Adams, KT Tunstall i James Taylor. W 2009 roku został także endorserem prestiżowych australijskich gitar akustycznych Cole Clark.

 Więcej: http://mamochote.blogspot.com oraz www.fingerstyle.pl

[K.I.]

Nightmare Becomes Reality Drown My Day

Krakowscy deathcore’owcy długo kazali czekać na nowe nagrania, więc lepiej od razu przejdę do rzeczy.

Gramy dalej

7 /10
Post Pop Depression: Live At The Royal Albert Hall Iggy Pop

W marcu ubiegłego roku Iggy Pop przypomniał o sobie świetnym albumem "Post Pop Depression", nagranym z pomocą Josha Homme'a.

Gramy dalej

9 /10
Acoustic
Gatunek: Pop rock
David Bowie. Starman. Człowiek, który spadł na ziemię
Gatunek: Rock
Furia ocena 9
Księżyc Milczy Luty
Gatunek: Black metal
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniStyczeńnastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31