Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / We Are The Fallen daje o sobie znać

We Are The Fallen daje o sobie znać

Nowa formacja założona jakiś czas temu przez współzałożyciela Evanescence i gitarzystę Bena Moody przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu.

Krążek "Tear The World Down" pojawi się na półkach sklepowych 11 maja. Wydawcą będzie Universal Republic Records. Na pierwszy singiel wybrano utwór "Bury Me Alive". Oficjalny teledysk do tego kawałka można zobaczyć poniżej.

W zespole, oprócz wspomnianego już Bena Moody, znajdują się także byli członkowie Evanescence - John LeCompt (gitara) i Rocky Gray (perkusja), a także znana z Amerykańskiego Idola wokalistka Carly Smithson i basista Marty O’Brien (Disturbed, Kelly Clarkson, Static-X, Methods Of Mayhem, Tommy Lee).

Tracklista krążka wygląda następująco:

01. Bury Me Alive

02. Burn

03. Paradigm

04. Don't Leave Me Behind

05. Sleep Well, My Angel

06. Through Hell

07. I Will Stay

08. Without You

09. St. John

10. I Am Only One

11. Tear The World Down

Carly Smithson, pytana o ciągłe porównywanie jej do wokalistki Evanescence Amy Lee odpowiada, że "Amy puściła chłopaków. Teraz to już jest nowa historia, dopiero co powstał nasz zespół. Nie ma on nic wspólnego z Evanescence. Oczywiście, można się spodziewać, że na koncertach mogą pojawić się jakieś pojedyncze kawałki tej grupy, do których prawa ma Ben, ale jesteśmy skupieni przede wszystkim na nowym materiale. A z tym nie ma żadnego problemu, kiedy ma się w drużynie tak świetnych ludzi i muzyków w jednym".

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video 

(KK)

Cold Like War We Came As Romans

Nie będę nikogo czarował, wyrosłem z takiego grania, i choć mam swoje małe guilty pleasures, przede wszystkim, w katalogu Rise Records, to co...Gramy dalej

6 /10
For Crying Out Loud Kasabian

Mając słabość do niegrzecznych chłopców urodzonych na Wyspach Brytyjskich, chyba nie sposób ocenić kolejnego albumu Kasabian inaczej jak pozytywnie....Gramy dalej

8 /10
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Lebowski ocena 7
Plays Lebowski
Gatunek: Art Rock
Fractured
Gatunek: Progressive rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31