Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Parkway Drive na jedynym koncercie w Polsce

Parkway Drive na jedynym koncercie w Polsce

Show No Mercy prezentuje 29 edycję, której motywem przewodnim będzie łączenie tego co najlepsze w HC i muzyce metalowej. Będzie to jedyny przystanek tej arcyciekawej trasy w Polsce, trasy która praktycznie jest już wyprzedana we wszystkich niemal krajach na starym kontynencie!

Jeśli słuchasz mocnej muzyki od lat, przekonaj się jaki niesamowicie wysoki poziom prezentują zespoły, które dopiero nabierają rozpędu. Jeśli wiesz o co chodzi słowa zachęty są zbędne…  

kiedy ..... 11 maja 2010 (wtorek)
gdzie ..... klub Proxima - ul. Żwirki i Wigury 99 a, Warszawa
drzwi ..... 18.00
start ..... 19.00

wjazd .....
W dniu koncertu - 85 zł

Kto zagra:

PARKWAY DRIVE metal-core (Australia)
Gdy chłopaki ostatnio gościli na SNM, 3 lata temu, było widać, że jest to grupa z ogromnym potencjałem. Obecnie jest to jeden z najlepszych zespołów metal-corowych na świecie, sprzedający tysiące płyt, grający genialne, pełne energii, zaangażowania i szczerości koncerty. Przygotuj się zarówno na nowy, zapowiadający się rewelacyjne materiał, jak i na hity z "Killing With A Smile" i "Horizons".
http://www.myspace.com/parkwaydrive

DESPISED ICON death-core (Kanada)
Z jednej strony to elektryzująca wiadomość: giganci death-cora z Kanady nareszcie w Polsce! Z drugiej jednak, to nie najlepszy news, ponieważ po tej trasie DI kończy swoją działalność… Będzie więc to dla polskiej publiczności pierwsza i jedyna możliwość zobaczenia chłopaków na żywo - radzimy tego nie przegapić, gdyż mało ekip tak doskonale łączy death metal z metal-corem. Dwaj wokaliści, rewelacyjna technika muzyków oraz ogromne ilości złości do przekazania - Despiced Icon nadchodzi!!!
http://www.myspace.com/despisedicon

WINDS OF PLAGUE death-core (USA)
Jak najlepiej połączyć death-core z elementami symfonicznymi? Odpowiedź przynosi właśnie ta ekipa. Mamy tutaj raz moc i zniszczenie charakterystyczne dla death-cora, raz szybsze, bardziej melodyjne momenty, a czasem do tego dochodzą sprytnie wkomponowane, klawisze. Mus dla osób jarających się np. Bleeding Through czy Chimairą.
http://www.myspace.com/windsofplague

THE WARRIORS hard-core (USA)
Muzykę tych "Wojowników" charakteryzują chwytliwe melodie, wkurzone wokale, umiejętne zmiany tempa. Jest to HC pełne energii i pasji. Ciekawostką jest fakt, że na ostatnim krążku gościnnie wziął udział sam Lemmy z Motorhead, co świadczy tylko o potencjale tej sympatycznej ekipy. Sprawdź ich koniecznie jeśli Snapcase czy Comeback Kid często gości w Twoim playerze.
http://www.myspace.com/thewarriors

50 LIONS hard-core (Australia)
Świeży, agresywny i zadziorny hard-core rozpocznie tego dnia imprezę w Proximie. Muzyka chłopaków powinna przypaść do gustu osobom, które na co dzień słuchają zespołów w stylu Verse, No Turning Back czy Down To Nothing.
http://www.myspace.com/50lions

Więcej o imprezach Show No Mercy dowiesz się na stronach:
http://www.shownomercy.pl
http://www.myspace.com/snm_gigs
Woe To The Vanquished Warbringer

Doskonale zaczął się ten rok dla thrash metalu. Młodzież z Wysp i USA wypuszcza fantastyczne debiuty, a stare wygi, choć Warbringer to wciąż...Gramy dalej

9 /10
Hard Truth Coco Montoya

Coco Montoya po raz kolejny udowadnia, że nie trzeba być wybitnym gitarzystą, by stać się topowym bluesmanem.

Gramy dalej

7 /10
Immolation ocena 8
Atonement
Gatunek: Death metal
Obituary ocena 8
Obituary
Gatunek: Death metal
Lost In Paris Blues Band
Gatunek: Blues rock
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniMarzecnastępny
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31