Kup Magazyn Gitarzysta
Strona główna / Muzyka / Newsy / Parkway Drive na jedynym koncercie w Polsce

Parkway Drive na jedynym koncercie w Polsce

Show No Mercy prezentuje 29 edycję, której motywem przewodnim będzie łączenie tego co najlepsze w HC i muzyce metalowej. Będzie to jedyny przystanek tej arcyciekawej trasy w Polsce, trasy która praktycznie jest już wyprzedana we wszystkich niemal krajach na starym kontynencie!

Jeśli słuchasz mocnej muzyki od lat, przekonaj się jaki niesamowicie wysoki poziom prezentują zespoły, które dopiero nabierają rozpędu. Jeśli wiesz o co chodzi słowa zachęty są zbędne…  

kiedy ..... 11 maja 2010 (wtorek)
gdzie ..... klub Proxima - ul. Żwirki i Wigury 99 a, Warszawa
drzwi ..... 18.00
start ..... 19.00

wjazd .....
W dniu koncertu - 85 zł

Kto zagra:

PARKWAY DRIVE metal-core (Australia)
Gdy chłopaki ostatnio gościli na SNM, 3 lata temu, było widać, że jest to grupa z ogromnym potencjałem. Obecnie jest to jeden z najlepszych zespołów metal-corowych na świecie, sprzedający tysiące płyt, grający genialne, pełne energii, zaangażowania i szczerości koncerty. Przygotuj się zarówno na nowy, zapowiadający się rewelacyjne materiał, jak i na hity z "Killing With A Smile" i "Horizons".
http://www.myspace.com/parkwaydrive

DESPISED ICON death-core (Kanada)
Z jednej strony to elektryzująca wiadomość: giganci death-cora z Kanady nareszcie w Polsce! Z drugiej jednak, to nie najlepszy news, ponieważ po tej trasie DI kończy swoją działalność… Będzie więc to dla polskiej publiczności pierwsza i jedyna możliwość zobaczenia chłopaków na żywo - radzimy tego nie przegapić, gdyż mało ekip tak doskonale łączy death metal z metal-corem. Dwaj wokaliści, rewelacyjna technika muzyków oraz ogromne ilości złości do przekazania - Despiced Icon nadchodzi!!!
http://www.myspace.com/despisedicon

WINDS OF PLAGUE death-core (USA)
Jak najlepiej połączyć death-core z elementami symfonicznymi? Odpowiedź przynosi właśnie ta ekipa. Mamy tutaj raz moc i zniszczenie charakterystyczne dla death-cora, raz szybsze, bardziej melodyjne momenty, a czasem do tego dochodzą sprytnie wkomponowane, klawisze. Mus dla osób jarających się np. Bleeding Through czy Chimairą.
http://www.myspace.com/windsofplague

THE WARRIORS hard-core (USA)
Muzykę tych "Wojowników" charakteryzują chwytliwe melodie, wkurzone wokale, umiejętne zmiany tempa. Jest to HC pełne energii i pasji. Ciekawostką jest fakt, że na ostatnim krążku gościnnie wziął udział sam Lemmy z Motorhead, co świadczy tylko o potencjale tej sympatycznej ekipy. Sprawdź ich koniecznie jeśli Snapcase czy Comeback Kid często gości w Twoim playerze.
http://www.myspace.com/thewarriors

50 LIONS hard-core (Australia)
Świeży, agresywny i zadziorny hard-core rozpocznie tego dnia imprezę w Proximie. Muzyka chłopaków powinna przypaść do gustu osobom, które na co dzień słuchają zespołów w stylu Verse, No Turning Back czy Down To Nothing.
http://www.myspace.com/50lions

Więcej o imprezach Show No Mercy dowiesz się na stronach:
http://www.shownomercy.pl
http://www.myspace.com/snm_gigs
The Regal Tribe Usurpress

Transfer szwedzkiego Usurpress z czeskiej Doomentia Records do polskiej Agonii nie przyniósł większych zmian w stylistyce zespołu.

Gramy dalej

7 /10
2005 YU55 Coma

Coma skacze na główkę: nie dość, że nagrała kolejną płytę, która dostarczy pożywkę hejterom, to jeszcze wprawia w konsternację fanów...Gramy dalej

6 /10
Saxon ocena 8
Let Me Feel Your Power
Gatunek: Heavy metal
Roman Kostrzewski. Głos z ciemności
Gatunek: Metal
World Gone Mad
Gatunek: Crossover
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31