Kup Magazyn Gitarzysta

Strona główna / Muzyka / Newsy / Konkurs Sony: komentuj i kręć teledyski!

Konkurs Sony: komentuj i kręć teledyski!

We współpracy z firmami Sony i Mystic Production organizujemy konkurs dla naszych czytelników. Jeśli chcesz zostać producentem, scenarzystą a może montażystą klipów, weź udział w komentowaniu klipów innych!

Każdego dnia podawać będziemy nazwę jednego wykonawcy z katalogu dystrybucji Mystic Production. Waszym zadaniem będzie dyskusja na Facebooku na temat teledysków tego wykonawcy. Każda osoba biorąca udział w dyskusji bierze także udział w losowaniu nagród. W momencie, w którym pojawiać się będzie kolejny post, zamykać będziemy zgłoszenia do poprzedniego, itd. Każdego dnia do wygrania nagrody od firm Sony i Mystic Production.

Firma Mystic Production przygotowała płyty ze swojego katalogu, natomiast firma Sony programy dla osób, które chciałyby zająć się montażem filmów czy właśnie teledysków, obróbką dźwięku i wszystkimi innymi czynnościami związanymi z obróbką multimediów. W związku z tym przygotowała następujące nagrody:

- trzy egzemplarze wiodącego na rynku oprogramowania do edycji audio-video Sony Vegas Pro 9!


Profesjonalne tworzenie wideo, dźwięku oraz autoring płyt Blu-ray. Kolekcja Vegas Pro 9 to połączenie dwóch wszechstronnych aplikacji, zaprojektowanych tak aby działały bezproblemowo w celu zapewnienia efektywnego i intuicyjnego środowiska pracy dla profesjonalistów i montażystów wideo. Ten zestaw to jedna z najsolidniejszych i ciągle rozwijająca się platforma do tworzenia i produkcji materiału multimedialnego. Wsparcie dla szerokiego zakresu formatów, najwyższej jakości efekty, nieporównywalne wsparcie dla edycji dźwięku oraz komplet narzędzi edycyjnych powoduje, że Vegas Pro 9 to maksymalnie efektywne środowisko pracy jakie można sobie zażyczyć. Od pozyskania do finalizacji, z kamery na dysk Blu-ray - kolekcja narzędzi Vegas Pro 9 oferuje dokładnie to co jest potrzebne do osiągnięcia najlepszego rezultatu.

- dwa egzemplarze rewelacyjnego edytora dźwięku, wykorzystywanego tak przez amatorów jak i producentów - Sony Sound Forge Pro 10!Sony Sound Forge Pro 10 skutecznie i niezawodnie dostarcza producentom i edytorom dźwięku (audio) całkowitą kontrolę nad wszystkimi aspektami edycji dźwięku i masteringu. Zarówno w studio jak i w terenie jest kluczowym narzędziem dla profesjonalnych mediów, które potrzebują tworzyć i edytować pliki dźwiękowe szybko i dokładnie. Z nową, precyzyjną pracą opartą na edycji zdarzeń, zintegrowanym nagrywaniem CD w trybie DAO, profesjonalnymi narzędziami do redukcji szumów oraz nieskazitelnym dźwiękiem rozciąganym w czasie Sound Forge Pro 10 jest wielofunkcyjnym zestawem do produkcji do profesjonalnego nagrywania i masteringu, kreacji i naprawy dźwięku, a także do tworzenia płyt CD w standardzie Red Book.

To nie koniec! Do rozdysponowania jest także dziewięć pakietów Seminar Series i Production Assistant, które stanowią materiały treningowe dla początkujących i opcje wspomagające dla osób chcących rozszerzyć funkcjonalności oprogramowania. Łącznie mamy więc czternaście nagród, na każdy dzień powszedni konkursu. Zaczynamy? No to kręcimy!DZIEŃ 1. RIVERSIDE

Nasza wielka gwiazda eksportowa - mistrzowie prog rocka - doczekali się do tej pory tylko jednego profesjonalnego klipu...

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 
DZIEŃ 2. COMA
 
Świeżak w drużynie Mystica, ale za to jaki! Ta przez jednych uwielbiana a przez innych znienawidzona petarda (w ostatnim czasie zwana czopkiem) ciągle zaskakuje. Komentujcie ich teledyski, a może macie fajne pomysły dla nich?
 
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 
DZIEŃ 3. BLACK RIVER
 
Dzisiaj rozmawiamy o teledyskach Black River. Co o nich sądzicie? No i przede wszystkim o nowym, premierowym wideo z Magdą Cielecką w roli głównej!
 
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 
DZIEŃ 4. BEHEMOTH
 
Teledyski Behemotha zdobywają uznanie nie tylko widzów, ale i jury plebiscytów. Co wy sądzicie o tej gałęzi twórczości Adama i spółki?
 
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 
DZIEŃ 5. HUNTER
 
Mimo swojej długiej historii, Hunter pod względem wizualnym zwrócił na siebie uwagę dopiero ostatnio dzięki "Labiryntowi Fauna". Co myślicie o tym i innych teledyskach grupy dowodzonej przez Draka?
 
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 
DZIEŃ 6. FRONTSIDE
 
Frontside nagrało m.in. teledysk do "Wybrańca" z parą Devil Angels i praktycznie własnymi siłami do "Zapalnika". Co myślicie o ich dziełach? A może macie jakieś pomysły dla chłopaków, w końcu na jesieni nowa płyta!
 
You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video
 

DZIEŃ 7. KATATONIA
 
Chyba nic nie trzeba dodawać. Legenda muzyki rockowej i metalowej, która zmienia się przez lata nie tracąc przy tym specyficznego klimatu...

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

Wejdź na nasz Facebookowy profil!

To The Bone Steven Wilson

Oho, Steven Wilson tym razem chce być Peterem Gabrielem. Tak można sobie pomyśleć słuchając "To The Bone". Czasami włącza mu się Talk Talk,...Gramy dalej

7 /10
Rough Times Kadavar

"Nie chcemy być po prostu kolejnym rockowym zespołem, chcemy być najlepsi" - zapowiadali przed premierą nowego albumu berlińczycy z Kadavar....Gramy dalej

8 /10
Cold Like War
Gatunek: Metalcore
Kasabian ocena 8
For Crying Out Loud
Gatunek: Indie rock
Hurts ocena 7
Desire
Gatunek: Pop
Zobacz wszystkie
KALENDARIUM
poprzedniPaździerniknastępny
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31